فروش سنگ ساختمان
خانه / تراورتن سفید / سنگ تراورتن تیشه ای سفید | صادرات سنگ تراورتن به اروپا
سنگ تراورتن تیشه ای سفید

سنگ تراورتن تیشه ای سفید | صادرات سنگ تراورتن به اروپا

سنگ تراورتن تیشه ای سفید از جمله بهترین تولیداتی ست که با صادرات خوب به کشورهای اروپایی همراه است. این محصول در شرایط ویژه تولید شده و زیبایی آن می تواند برای اغلب خریداران دیگر کشورها نیز جالب توجه باشد.

تولید محصولات صنعتی در کشور با هدف فروش در بازار ایران محدود نبوده و معمولا صادرات آنها به دیگر کشورها نیز مورد توجه است. به همین دلیل است که شرکت هایی را می توان دید که به منظور ارائه بهترین نوع تولیدات خود به بازارهای جهانی دقت زیادی داشته و بهترین ها را ارائه می دهند.

سنگهای ساختمانی از جمله تولیداتی ست که هم بازار داخلی آنها مهم بوده و هم می توان در بازارهای جهانی اقدام کرد. چرا که این محصولات بسیار کاربردی بوده و افراد مختلف آنها را سفارش خرید می دهند. از این رو با در نظر گرفتن تقاضای بازار، سنگهای ساختمانی استاندارد تولید و ارائه می شوند.

انواع سنگ ساختمانی در ایران

خوشبختانه در بخش های مختلف کشور می توان فعالیت کارخانه های تولید کننده سنگ را شاهد بود. این تولیدی ها هدف خود را بهره گیری از بازارهای مختلف قرار داده و همواره سنگهای بسیار شیک و مقاوم را تولید می کنند.

در ایران دسترسی به شرکتهای بزرگ تخصصی که انواع سنگهای ساختمانی را توزیع می کنند، اهمیت زیادی دارد. به این ترتیب متقاضیان عمده براساس نیاز خود آنها را سفارش داده و در اختیار می گیرند.

سنگ هایی مانند تراورتن و مرمریت که با رنگبندی های مختلف از معادن خوب ایران برداشت شده، با فروش بسیار خوب در بازارهای سراسر دنیا همراه می باشند.

سنگ تراورتن درجه یک ایرانی

سنگ تراورتن یکی از تولیداتی ست که توانسته نام ایران را در بازارهای مختلف دنیا معرفی کند. زیرا هم کیفیت عالی داشته و هم با تنوع رنگ بندی و مرغوبیت ارائه خواهد شد. به همین دلیل سنگهایی را می توان دید که به صورت استاندارد تولید و به کشورهای مختلف نیز عرضه می شوند.

درجه یک بودن سنگ تراورتن ایرانی را می توان با توجه به موارد زیر به خوبی شناخت:

  • مقاومت بالا
  • کیفیت عالی
  • زیبایی و شفافیت
  • تنوع رنگ
  • طرح های شکیل و زیبا
  • ضخامت
  • برش تخصصی

این تولیدات را خریداران خارجی به صورت کاملا تخصصی بررسی نموده تا نیاز خود را با توجه به استانداردهای لازم برطرف کنند.

سنگ تراورتن تیشه ای سفید

یکی از زیباترین مدل های سنگ تراورتن که در ایران تولید شده و به بازارهای مختلف ارائه می شود، نوع تیشه ای ست. این سنگ ها که امروزه به کمک دستگاه های تخصصی آماده استفاده در ساختمان سازی می شوند، از رنگهای شیک و زیبا پیروی نموده و مشتریان زیادی در بازار دارند.

سنگ تراورتن تیشه ای سفید

کاربرد سنگ تراورتن تیشه ای را می توان بیشتر در نمای بیرونی و کف شاهد بود. استقبال خوبی از سوی خریداران برای این محصول دیده شده و تولیدی ها بهترین نوع آنها را راهی بازار می کنند.

سنگ تراورتن تیشه ای سفید از جمله زیباترین هایی ست که به صورت حرفه ای در بناهای مختلف بکار گرفته شده و مشتریان زیادی آن را تهیه و استفاده خواهند کرد.

صادرات سنگ تراورتن به اروپا

همانطور که در بالا اشاره شد، سنگ تراورتن در ایران با هدف صادرات به بازارهای مختلف دنیا تولید می شود. به همین دلیل دقت در بازارهای پر تقاضای مختلف اهمیت زیادی داشته و می توان میزان فروش خود را در آنها افزایش داد.

صادرت سنگ به اروپا

کشورهای اروپایی از مهمترین بازارهایی هستند که امروزه صادرات بخش قابل توجهی از انواع سنگ تراورتن در آنها انجام می شود. در این صورت خریداران خواهند توانست براساس استانداردهای لازم این سنگها را تهیه نموده و خریداری کنند. این تولیدات با مرغوبیت عالی و کیفیت بالا به خریداران دیگر کشورها ارائه خواهد شد.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سید مهدی حسیني
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575671
پست الکترونيکي:info@apadanakianstone.com
خرید و فروش انواع سنگ مرمر و سنگ مرمریت

مطلب پیشنهادی

سنگ تراورتن قرمز

صادرات سنگ تراورتن قرمز باکیفیت ساختمانی

فروش از سنگ تراورتن قرمز در بازارهای خارجی چگونه است؟ از انواع سنگ تراورتن قرمز …

پاسخی بگذارید

مشاوره و فروش