مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزان ترین سنگ تراورتن کدام است؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارزان ترین سنگ تراورتنکدام نوع تراورتن بخریم؟عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ تراورتنخرید اینترنتی سنگ تراورتن نمای ساختمان

ارزان ترین سنگ تراورتن کدام است و این یکی از کلیدی ترین سوالات در هنگام ثبت سفارش است و باید توسط کارشناسان بررسی و پیشنهاد خرید به شما داده شود.

ارزان ترین سنگ تراورتن کدام است؟ آیا برای خرید انواع سنگ ساختمانی فقط به قیمت آن توجه می کنید یا برای شما کیفیت و ماندگاری هم مهم است؟ باید بسیار دقت داشته باشید که قیمت پایین نمی تواند تنها نظر شما را جلب کند و بهتر است در هنگام خرید به کیفیت و رنگ و طول عمر سنگ هم دقت و توجه کافی داشته باشید و ابیته تلاش ما بر قیمت گذاری مناسب و مستقیم است.

ارزان ترین سنگ تراورتن

ارزان ترین سنگ تراورتن
سنگ تراورتن

ما در صدد هستیم که شما را برای خرید بدون واسطه و انتخاب سنگ ساختمانی تراورتن با بهترین شرایط راهنمایی کرده و اقدامات خرید را به این شیوه برای شما فراهم نموده ایم. با توجه به این که ساخت و ساز ویلاهای مختلف در شهرهای ایران رواج دارد بر آن هستیم که بهترین و ارازنترین نوع سنگ تراورتن را برای شما فراهم آوریم تا بتوانید نتیجه بهتر و موفق تری از خرید خود داشته باشید. همان طور که می دانید تراورتن عباس آباد و حاجی آباد و دیگر معادن اطراف محلات از بهترین های تراورتن در جهان هستند.

کدام نوع تراورتن بخریم؟

کدام نوع تراورتن بخریم؟

سنگ تراورتن که در شرایط خاص در طی هزاران سال ساخته شده است دارای انواع متنوع از لحاظ شکل ظاهری، خواص و موارد استفاده است و همه این موارد موجب می شود که در هنگام انتخاب و خرید دقت کافی داشته باشید و با مشاوره کارشناسی اقدام به خربد و سفارش نمایید. زرد، قهوه ای، لیمویی و خاکستری و چندین رنگ دیگر از تراورتن های بسیار شناخته شده هستند و امکان خرید ارزان تر از طریق این مجموعه به خوبی فراهم است. و در هنگام ثبت سفارش به شما بر اساس متراژ و نوع کاربرد هر یک از انواع تراورتن پیشنهادات قابل توجهی به شما خواهد شد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ تراورتن

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ تراورتن

پر کاربرد ترین سنگ در ساختمان سنگ تراورتن هست. اما قیمت خرید این سنگ برای کارفرما امری بسیار حائز اهمیت است بنابر این در این مطلب عواملی را که در قیمت نهایی سنگ تراورتن تاثیر گذار هست را بیان می کنیم:

میزان تخلخل سنگ تراورتن : هر چه حفره های سنگ تراورتن کم تر باشد به موار رزین کمتری برای پر کردن این سوراخ ها و حفره ها دارد.و صیقیل پذیری آن بالاتر می رود.

سورت بندی سنگ تراورتن: سنگ تراورتن دارای درجه کیفی زیادی است ازجمله درجه بندی هایی که معمولا در بازار سنگ تراورتن عنوان می شود مانند سنگ تراورتن سوپر، سنگ تراوتن ممتاز، سنگ تراورتن درجه ۱، سنگ تراورتن درجه ۲و سنگ تراورتن ضعیف، که همهاین سورت بندی ها در قیمت بی تاثیر نخواهد بود.

طرح و رنگ سنگ تراورتن: یکی دیگر از این عوامل رنگ و طرح سنگ تراورتن می باشد. بازه رنگی متفاوتی در بین سنگ تراورتن داریم مانند تراورتن قرمز، تراورتن لیمویی، تراورتن سفید، تراورتن کرم، تراورتن سیلور و… حتی نوع برش به صورت بی موج یا موج دار هم ممکن هست در قیمت سنگ تراورتن تاثیر بگذارد.

ضخامت سنگ تراورتن:سنگ تراورتن در هنگام برش در ضخامت های مختلف بریده می شود .اگر از اره برای برش کوپ استفاده کنیم قط آن به طور دقیق ۲ سانت کامل هست اما اگر به صورت قله بری سنگ تراورتن برش داده شود ضخامت هایی بین ۱٫۵ تا ۱٫۸  تولید می شود که قطعا سنگ تراورتن با ضخامت ۲ سانت کاما از تراورتن با ضخامت های دیگر گرانتر می باشد.حتی ضخامت هایی در حد شمش هم وجود دارند که آنها برای کار هایی مانند تولید سر ستون و ستون و نرده سنگی به کار می رود.

ابعاد سنگ تراورتن: سنگ تراورتن در همه ابعادی تولید می شود ولی به طور معمول ۴۰ طولی آن کاربردی ترین ابعاد در ساختمان ها و پروزه ها هست. ابعادی همچون اسلب، پله ۳ سانتی ،۴۰ طولی،۶۰ طولی،۳۰ طولی ، ۴۰*۴۰ و…

فرآوری سنگ تراورتن: پنج نوع فرآوری سنگ تراورتن وجود دارد : ۱٫صیقلی ۲٫خام ۳٫ چرمی ۴٫ هوند شده ۵٫تیشه ایی.

خرید اینترنتی سنگ تراورتن نمای ساختمان

خرید اینترنتی سنگ تراورتن نمای ساختمان

خرید اینترنتی سنگ تراورتن نمای ساختمان این روز ها کمک بسیار زیادی به کاهش هزینه ها می کند و مجموعه << تجارت لعل کیان >> این امکان را فراهم کرده تا شما خریدارن سنگ بتوانید خیلی راحت تر و سریع تر از قبل سنگ خود را انتخاب کنید.

برای خرید سنگ مورد نیاز خود با هر یک از ویژگی هایی که در بالاذکر کردیم می توانید با کارشناس فروش ما ارتباط بگیرید و سفارش خود را بدهید تا در سریع ترین

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *