مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سنگ تراورتن

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت سنگ تراورتن صادراتیقیمت سنگ تراورتن صادراتی
صادرات سنگ تراورتن

صادرات سنگ تراورتن ایران به چه کشورهایی صورت می گیرد؟ ایا صادرات سنگ باید بر اساس استانداردها پی جهانی باشد و الزامی برای اخذ گواهینامه ها است؟

صادرات سنگ تراورتن کشور که در شهرهای مختلف و در معادن گسترده کشور پراکنده اند امری بدیهی است و برای اقتصد و اشتغال زایی و شناساندن کشورمان در بین تولید کننده های دیگر جان امری ضروری است و همان گونه که در جریان هستید سنگ تراورتن کشور ما در بین کلیه کشورهای دیگر جهان زبانزد و بسیار معروف است و انواع سنگ تراورتن معادن مشهوری مانند آتشکوه و حاجی آباد، نام کشور ما را سربلند گرده اند.

صادرات سنگ تراورتن را به صورت مستقیم و با رعایت تمام استانداردها و با بهترین سنگ های صادراتی انجام داده و تضامین و پلمپ ها ی گمرکی در حین بارگیری و ارسال اخذ می شود.

صادرات سنگ به صورت اسلب است تا در کشور مورد نظر به هر صورت که نیاز باشد برش داده شود.

کیفیت سنگ تراورتن صادراتی

سنگ صادراتی می باید که خصوصیات خود از جمله کیفیت و رنگ و تخلخل لازم را حفظ کرده باشد و سنگ های صادراتی بهترین نوع و با درجات عالی استخراج می شوند.

سنگ تراورتن صادراتی برای نمای روکار داخلی و خارجی و برای سنگفرش به کار برده می شود و در بیشتر جهان شناخته شده است.

معادن ایران بهترین و مرغوب ترین سنگ های صادراتی را دارا می باشند و ما خوشبختانه می توانیم این کار را با سرعت و با دقت و تضامین لازم انجام دهیم.

صادرات سنگ تراورتن
صادرات سنگ تراورتن

قیمت سنگ تراورتن صادراتی

سنگ های صادراتی بر اساس نوع و جنس دسته بندی می شوند و هر یک از معادن با داشتن نوع سنگ و میزان کیفیت درجه بندی می شوند و این امکان برای کلیه خریداران هم وجود دارد که سنگ صادراتی را انتخاب و با توجه به میزان بودجه خود اقدام به خرید نمایند.

کشورهای اروپایی و آسیایی از جمله کشورهایی هستند که سنگ تراورتن ایران را کاملا می شناسند و برای صادرات آمادگی به این کشورها از جمله اسپانیا و چین فراهم است.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *