فروش سنگ ساختمان
خانه / تراورتن / صادرات سنگ تراورتن به قزاقستان
صادرات سنگ تراورتن
صادرات سنگ تراورتن

صادرات سنگ تراورتن به قزاقستان

صادرات سنگ تراورتن به قزاقستان و دیگر کشورهای آسیایی و اروپایی انجام می شود و همکاری نزدیک ما با صادر کننده ها ادامه دارد و شرایط صادرات برای بازرگانان مهیا است.

صادرات سنگ تراورتن به قزاقستان به صورت مستقیم انجام می شود و این کشور و دیگر کشورهای اروپایی و آسیتیی از جمله مصرف کننده های عمده سنگ تراورتن ایران هستند.

کیفیت تولیدات و همچنین قیمت های مناسب و میزان ساخت و ساز در این کشورها سبب شده است که همکاری نزدیک برای صادرات این کالا صورت بگیرد.

سنگ های تراورتن و مرمریت در تناژهای بالا در معدن مختلف کشور استخراج می شوند که می توانند با توجه به این که زیبایی و کارایی و کیفیت و رنگ و طرح های متنوع دارند به کشورهای مختلف صادر شده و تولید درآمد ملی کنند.

صادرات سنگ به قزاقستان

در بین کشورهایی که در حال توسعه هستند می توانیم به کشورهایی مانند قزاقستان اشاره کنیم که نمونه مناسبی برای صادرات انواع سنگ تراورتن است و همچنین کلیه امور مربوط یه گمرک و بارگیری و پلمپ از طریق کارشناسان ماهر ما در سریع ترین زمان ممکن است و همین امر می تواند در ضمانت سلامت سنگ و تحویل به موقع موثر باشد.

نکته ای که در صادرات مهم است و به ان توجه می شود میزان استاندارد و کیفیت در درجه بالای سنگ تراورتن است که باید در هنگام فرآوری به استانداردهای بین المللی نزدیک و بر طبق همان استانداردها تولید شود.

صادرات سنگ تراورتن
صادرات سنگ تراورتن سنگ

قیمت سنگ تراورتن صادراتی

در بالا اشاره کردیم که نکته بسیار مهم و ارزش گذار در تولید و صادرات انواع سنگ تراورتن و یا دیگر انواع سنگ میزان کیفیت و سلامت و استاندارد سنگ است که در هنگام فرآوری باید به آن دقت زیادی شود.

در هنگام استخراج و تولید و فرآروی هر نوع تراورتن ما آماده هستیم کلیه استانداردها را رعایت و سپس اقدام به بارگیری و حمل نماییم.

اطلاعات تکمیلی و میزان قیمتها در سایت ما منتشر می شود و می توانید از آن ها بهره لازم را ببرید.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سید مهدی حسیني
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575671
پست الکترونيکي:info@apadanakianstone.com
خرید و فروش انواع سنگ مرمر و سنگ مرمریت

مطلب پیشنهادی

قزاقستان

کشور قزاقستان و صادرا ت سنگ

کشور قزاقستان نهمین کشور از لحاظ وسعت می  باشد  و در آسیای میانه واقه شده …

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره و فروش