فروش سنگ ساختمان
خانه / تراورتن / قیمت سنگ صادراتی تراورتن موج دار
سنگ تراورتن موج دار
سنگ تراورتن موج دار

قیمت سنگ صادراتی تراورتن موج دار

قیمت سنگ صادراتی تراورتن موج دار و دیگر انواع سنگ ها را در این نجموعه گردآوری کرده ایم تا بتوانید به راحتی سنگ مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

قیمت سنگ صادراتی تراورتن موج دار از جمله سنگ های ساختمانی است که به علت مصرف زیاد و تقاضا برای کشورهای دیگر مورد توجه است و این بازرگانی به جهت اعتلای صنعت سنگ در کشور و ایجاد درآمدزایی و اشتغال توانسته است بهترین قدم را بردارد. سنگ تراورتن موج دار که از بهترین نوع و به صورت استاندارد تولید می شود برای کشورهای مختلفی در جهان صادر می شود.

سنگ صادراتی تراورتن

سنگ تراورتن اسلب قابلیت استفاده در بیشتر پروژه های ساختمانی را دارد و می توانید از این طریق به بهترین و محبوب ترین سنگ جهان دسترسی داشته باشید. سنگ های صادراتی عمدتا باید استانداردها و گواهینامه های کشور مربوطه را داشته باشند و به همین جهت بهترین و مرغوب ترین انواع سنگ ها برای صادرات انتخاب می شوند. برای نماهای بیرونی و داخلی و لابی هتل ها و اداره ها از سنگ تراورتن مصرف بسیاری می شود و زمینه های مصرف هر یک از سنگ ها در کف و با رنگ های متنوع به شما یادآوری و راهنمایی های لازم صورت می گیرد.

اسلب تراورتن موج دار
اسلب تراورتن موج دار

قیمت سنگ تراورتن موج دار

در هنگام برش سنگ تراورتن به دو صورت موج دار و بی موج برش داده می شود و قیمت سنگ ها با توجه به کیفیت و رنگ و متراژ و همچنین بر اساس ابعاد طبقه بندی و قیمت گذاری می شوند. ایتالیا، چین، روسیه، امارات و بحرین و قطر و عراق از جمله کشورهایی هستند که تراورتن ایران به این کشورها صادر می شود و درصد قابل توجهی از سنگ های ساختمانی توسط کشور ایران تامین می شود و در این جهت در امر صادرات کوشا هستیم که بهترین و مرغوب ترین سنگ را به شما معرفی کنیم. سنگ تراورتن برای صادرات هم شناخته شده است و هم در انواع مختلف تولید می شود و برای صادرات به صورت کوپ بارگیری و حمل می شود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سید مهدی حسیني
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575671
پست الکترونيکي:info@apadanakianstone.com
خرید و فروش انواع سنگ مرمر و سنگ مرمریت

پاسخی بگذارید

مشاوره و فروش