مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سنگ تراورتن سفید آتشکوه

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش سنگ تراورتن سفید آتشکوهمصرف سنگ تراورتن سفید آتشکوه
تراورتن سفید آتشکوه

سنگ تراورتن سفید آتشکوه هم زیبایی و هم کیفیت را با هم دارد و در نماهای رومی و کلاسیک به صورت بی موج نصب می شود و رنگ روشن و مایل به سفید دارد.

سنگ تراورتن سفید آتشکوه که بسیار زیبا و با کیفیت بی موج و موج دار فرآوری می شود در نماهای بسیاری از ساختمان ها کاربرد دارد و به دلیل این که کیفیت آن بالاست برای صادرات هم به کار می رود.

مزایای بسیار زیاد این سنگ سبب شده است که بسیاری بخواهند که از سنگ تراورتن سفید در نمای ساختمان خود استفاده کنند و البته میزان قیمت ها را هم در نظر گرفته و با اطلاعات کافی اقدام به سفارش خرید نمایید.

رنگ و طرح سنگ و موج های سنگ از عوامل تعیین کننده قیمت سنگ تراورتن سفید آتشکوه است که در هنگام سفارش به تمام این نکات توجه کافی می شود.

فروش سنگ تراورتن سفید آتشکوه

فروش سنگ با توجه به نیاز و سفارش صورت میگیرد که مستقیم از کارخانه و یا تولید و فرآوری شده در کارخانه صورت می گیرد و همان طور که اطلاع دارید شرایط استخراج سنگ و میزان سلمت و خوشقواره بودن آن در میزان مصرف و قیمت تاثیرگذار است.

سنگ سفید آتشکوه بسیار زیبا و باکیفیت است و در جهان به عنوان یکی از نمونه های معروف سنگ تراورتن به شمار می آید که ما زمینه های صادرات این سنگ را هم فراهم نموده ایم.

تراورتن سفید آتشکوه
تراورتن سفید آتشکوه

مصرف سنگ تراورتن سفید آتشکوه

سنگ تراورتن برای زمینه های مختلف و نصب در نمای بیرونی ساختمان مناسب است البته میزان قیمت سنگ تراورتن باتوجه به کیفیت آن ممکن است گران باشد و به همان میزان هم سنگ تراورتن سفید آتشکوه مورد مصرف است و قیمت گذاری آن بر اساس میزان کیفیت و ضخامت و متراژ و تناژ متفاوت است.

اطلاعات مورد نیاز خود را برای خرید و سفارش بهترین سنگ نما از طریق کارشناس مستقیم فروش دریافت نمایید.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *