مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدکنندگان مرغوب ترین سنگ مرمریت بلخاری

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرغوب ترین سنگ مرمریتفروش سنگ مرمریتویژگیهای سنگ معدن مرمریت بلخاری
سنگ مرمریت بلخاری

تولید کنندگان مرغوب ترین سنگ مرمریت بلخاری و سنگ مرمریت پارادایس با همکاری های همه جانبه و سابقه کار در این زمینه آماده ارائه بهترین خدمات فروش عمده هستند.

مرمریتی که از معدن بلخاری استخراج می شود دارای بهترین کیفیت و رنگ بسیار زیبا است. معدن این سنگ در استان اصفهان قرار گرفته است و این سنگ از نظر تراکم در نمقایسه ای که با دیگر مرمریت ها صورت گرفته است نسبتا” سخت تر است. سورت رنگی این سنگ یکداست تر است و این یکی از مزایایی است که تولید کننده بر آن تاکید دارد. سنگ مرمریت بلخاری برای کار در کف ساختمان، پله و بدنه بسیار مناسب است و این سنگ می تواند برای سازندگانی که یکدستی سنگ برای آن ها امیت دارد بسیار تاثیرگذار باشد. رنگ سنگ بلخاری در مقایسه با سنگ دهبید کمی تیره تر از بژ است.

مرغوب ترین سنگ مرمریت

سنگ مرمریت بلخاری پارادیس یکی از مرغوب ترین سنگ های مرمریت است که به رنگ های کرم، بژ و کرم تیره موجود است. این سنگ به صورت تایل و اسلب به فروش می رسد.دیوراهای داخلی ساختمان، راه پله ها و راهروها لابی هتل ها و ساختمان ها و کف سالن های پذیرایی و آشپزخانه از موارد مصرف سنگ بلخاری است.

سنگ مرمریت بلخاری

می توانید با توجه به اطلاعاتی که در سایت موجود است بهترین و مرغوب ترین سنگ مرمریت مورد نظر خود را انتخاب و اطلاعات کافی را از کارشناسان دریافت کنید.

فروش سنگ مرمریت

سنگ مرمریت بلخاری دهبید که بسیار مشهور است دارای زمینه رنگ بسیار روشن است که به آن زیبایی خاصی می دهد و این سنگ در استان فارس استخراج می شود. سنگ مرمریت دارای تراکم بالایی است و میزان جذب آب در آن پایین است و ساب پذیری این سنگ هم مورد توجه بسیار است.

سنگ مرمریت بلخاری

 

 

سنگ مرمریت برای صادرات هم در سایزهای مختلف تهیه می شود و اسلب و تایل آن در سایزهای ۸۰*۸۰ و ۶۰*۶۰ بریده می شوند و سنگ های مررمیت به دلیل تنوع مصرف برای نمای خارجی تولید می شوند و قیمت آن ها با یکدیگر تفاوت هایی دارد. سنگ مرمریت بلخاری شهرت جهانی دارد و بازرگانی ها و شرکتهای صادراتی در این زمینه با تولید کنندگان همکاری نزدیک دارند.

ویژگیهای سنگ معدن مرمریت بلخاری

بسیاری از مرمریت ها مانند دیگر سنگ ها با هم شباهت های زیادی دارند و به این ترتیب می توانیم بگوییم که سنگ مرمریت بلخاری سنگ مرمریت دهبید چون شباهت های زیادی به هم دارند بهتر است در هنگام خرید از کارشناسان استفاده نمایید. برای کف آشپزخانه و آپارتمان و لابی می توانید از هر کدام از انواع مرمریت با توجه به مشخصات و ویژگی های هر یک اقدام به خرید نمایید. قیمت سنگ مرمریت و لیست قیمت ها که به روز شده است و به تفکیک نوع مرمریت در سایت درج شده است و می توانید از طریق کارشناسان هم اقدام نمایید.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *