مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سنگ کوپ تراورتن دره بخاری سفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ کوپ تراورتن دره بخاری سفید مرغوبمعماری با سنگ کوپ تراورتن دره بخاری سفید
کوپ تراورتن دره بخاری

سنگ کوپ تراورتن دره بخاری سفید با بهترین قیمت و با درجه کیفی بسیار عالی در سریع ترین زمان تحویل می شود و نمونه های مورد نظر از طریق کاتالوگ قابل ارسال است.

سنگ کوپ تراورتن دره بخاری سفید که همان طور که می دانید از بهترین و مرغوب ترین انواع تراورتن موجود در بازار ایران و جهان است خواستار و خواستگاه بسیار زیادی دارد و به دلیل این که این نوع تراورتن دارای گیفیت عالی و درجه بندی ممتاز است در بسیاری از نماهای ساختمان و برای برج های مسکونی مورد استفاده قرار میگیرد.

به جهت این که رنگ تراورتن دره بخاری سفید است و براق و باکیفیت است در هنگام ساب هم ساب پذیری بالایی دارد و میزان کیفیت این نوع سنگ میزان سفارش آن را هم افزایش داده است.

سنگ کوپ تراورتن دره بخاری سفید مرغوب

سینه کارهای بسیاری در معدن تراورتن دره بخاری محلات مشغول فعالیت هستند و به جهت کیفیت این نوع سنگ میزان تقاضا برای خرید هم زیاد است.

اگر چه سوراخ های بسیار ریز در این سنگ موجود است اما نیاز به رزین گاری دارند و گاهی سورت های ریزی هم در سنگ تراورتن دره بخاری

موجود هستند که رگه های قرمز دارند و این نوع سنگ کیفیت پایین تری خواهد داشت.

کوپ تراورتن دره بخاری
کوپ تراورتن دره بخاری

معماری با سنگ کوپ تراورتن دره بخاری سفید

سنگ تراورتن سفید دره بخاری هر چقدر که روشن تر و شفاف تر باشد میزان کیفیت آن بیشتر است و هر چقدر میزان موج ها و نامنظی ها بیشتر باشد و رنگ سنگ هم روشن تر باشد خریدار بیشتری خواهد داشت.کلیه کوپ های موجود و یا در حال استخراج می توانند برای مصرف کننده عمده جذابیت خاص داشته باشند و مشتری حق انتخاب بهتر و بیشتر خواهد داشت.

درجه بندی سنگ و استاندارد ان در ایران تعریف مشخصی ندارد اما به لحاظ کارکرد این سایت انواع سنگ ممتاز و عالی و سوپر و صادراتی را به شما معرفی خواهد کرد.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *