مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرایند تولید سنگ ساختمانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید سنگ تراورتنمعدن عباس آبادسنگ های ساختمانی و نحوه کار
فرایند تولید سنگ

فرآیند تولید سنگ ساختمانی کدام است و از چه ماشین آلاتی برای استخراج و تولید استفاده می شود؟فرایند تولید سنگ ساختمانی از معدن سنگ آغاز می شود و در نهایت برای برش و صیقل دادن به  کارخانه های سنگ بری ارسال می گردد.

فرآیند تولید سنگ ساختمانی برای این که بدانید مراحل استخراج و تولید چکونه انجام می شود در سایت توسط فیلم آموزشی و توضیحات کارشناسی درج شده است و از آن جایی که سنگ های مختلف با توجه به نوع و کیفیت و رگه و نحوه استخراج با هم تفاوت دارند هر یک توسط تیم های زمین شناسی و کارشناسی طبقه بندی می شوند. سنگ تراورتن از جمله سنگ های آهکی است که در کشور ما و در بیشتر کشورهای جهان شناخته شده است و محبوبیت بالایی دارد و به همین جهت فرآیند استخراج و تولید آن مهم و تاثیر گذار در کیفیت و روند فروش است.

 

معدن سنگ
معدن سنگ

تولید سنگ تراورتن

سنگ تراورتن علاوه بر این که از طریق ایران بلکه از کشورهایی مانند مکزیک و پرو و ایتالیا وارد ایالت متحده امریکا می شود و به همین جهت باید که سنگ ایران قابلیت رقابت با این کشورها را داشته باشد. بلوک های تراورتن توسط ماشین آلات و سیم اره و ماشین برش با فشار آب و اره های زنجیری استخراح می شود و البته نحوه استخراج و میزان کیفیت سنگ در میزان توجه خریدار و مصرف کننده و تمایل به خرید موثر است.  در هر کدام یک از این روش ها نهایت دقت باید به عمل آید و بایستی به سنگ و بلوک های آن هیچ گونه آسیبی وارد نشود.

 

معدن مرمریت لئوپارد قم

معدن عباس آباد

سنگ های ساختمانی و نحوه کار

نحوه کار و قبل از آن تولید انواع سنگ های ساختمانی به شیوه های مختلف صورت می گیرد و سنگ هایی که استخراج شده است به انبار منتقل می شود.در کارخانه از انواع روش ها و ماشین آلات مجهز و پیشرفته استفاده می شود تا اسلب ها به اندازه های دلخواه برش داده شوند. تراورتن را به صورت یکنواخت برش می دهند تا بعد با فرآیندهای مختلف مانند تراشیدن و تکه تکه شدن و جلا دادن و تراشیدن لبه ها آماده استفاده شده و سپس به فروشگاه ها منتقل می شوند.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *