مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ضخامت سنگ تراورتن چه قدر باید باشد؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ تراورتن و ضخامت برشضخامت سنگ چقدر باید باشد؟

ضخامت سنگ تراروتن چه قدر باید باشد؟ سنگ های ساختمانی در ضخامت های مختلف برش زده می شوند و برای پله ها و نما و کف ساختمان ضخامت متغیر است.

ضخامت سنگ تراروتن چه قدر باید باشد؟ این امر برای تولید کننده و مصرف کننده اهمیت بسیار دارد و باید به آن دقت کافی شود.  زمانی که ضخامت سنگ بسیار نازک باشد بعد از نصب می توانید اطمینان داشته باشید که وزن ساختمان کمتر است و در نتیجه مقاومت بیشتری هم دارد اما در ایران متاسفانه به دلیل کمبود تکنولوؤی و نبود تجهیرات بسیار پیشرفته نمی توان سنگ را از اندازه ای مشخص نازک تر برید. برای پله معمولا ضخامت ۳ سانتیمتر و برای نما ۱٫۶ سانتیمتر است و البته ممکن است خطاهایی هم در نظ گرفته شود که بسیار میلیمتری است.

سنگ تراورتن و ضخامت برش

همان گونه که می دانید سنگ تراورتن برای نمای ساختمان و پله ها و برای کف ساختمان برش داده می شود و در نمونه های مختلف با رنگ های متنوع استفاده فراوان دارد و برای این که سنگ ها به بهترین روش و بدون این که کمترین آسیبی به سنگ برسد بریده می شوند و البته وجود دستگاه ها و تجهیزات بیشتر و پیشرفته تر می تواند در میزان بهتر شدن برش و کیفیت آن تاثیر مستقیم داشته باشد. سنگ در کشورهای مختلف به اندازه های مختلف با قطر و ضخامت بسیار نازک هم برش داده می شود و برای محل هایی که امکان رفت و آمد و شکستن است از سنگ با ضخامت بالاتر استفاده می شود.

خط تولید سنگ
خط تولید سنگ

ضخامت سنگ چقدر باید باشد؟

سنگ تراورتن را بر اساس سفارش مصرف کننده و خریدار و پیمانکاران برش می زنند و حتی در بسیاری از کشورها بسیار میلیمتری این کار را می کنند که توسط دستگاه های بسیار مجهز امکان پذیر است. سنگ تراورتن توسط این مجموعه با ضخامت بالای ۱٫۵ سانتیمتر قابل برش خواهد بود و می توانید با توجه به نیاز خود و مکان و فضایی که می خواهید نصب و بهره برداری شود می توانید سفارشات خود را ارسال نمایید.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *