مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع تراورتن بی موج

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات انواع تراورتنسنگ تراورتن صادراتی

صادرات انواع تراورتن بی موج از طریق این بازرگانی پیگیری و ثبت می شود و به خوبی می توانید بر روی سنگ مورد نیاز خود نظارت داشته باشید.

صادرات انواع تراورتن بی موج از طریق این مجموعه در کمترین زمان مکن صورت می گیرد و از آن جایی که برای صادرات هر نوع محصول از جمله انواع سنگ باید که استانداردها و گواهینامه های مورد نیاز اخذ شود این کار توسط کارشناسان و گروه ما در زمانی سریع تر انجام می گیرد. یکی از انواع سنگ های تراورتن که به دلیل نوع و کیفیت و همچنین رنگ زیبا و تلفیق آن با دیگر سنگ ها برای صادرات مورد توجه است سنگ تراورتن بی موج است و این امر به شما کمک می کند که زمینه انتخاب بیشتری داشته باشید.

صادرات انواع تراورتن

کشورهایی که از سنگ های ساختمانی در ابنیه و ساختمان و کارهای عمرانی استفاده می کنند عراق، چین، قطر و عمان و دیگر کشورهای همسایه مانند ترکیه است که به خوبی انواع سنگ ایران در این کشورها شناخته شده است و تراورتن بی موج و موج دار ایران در رنگ های سفید و شکلاتی و بژ و کرم مورد توجه بسیاری از پیمانکاران و بازرگانان این کشورها می باشد. فراوانی و در دسترس بودن تراورتن شکلاتی موجب شده است که این سنگ برای مصارف متعددی مورد توجه قرار بگیرد.

سنگ صادراتی
سنگ صادراتی

سنگ تراورتن صادراتی

سنگ های استخراج و فرآوری شده در کشور به صورت سوپر، ممتاز، درجه یک و درجه دو طبقه بندی می شوند و البته معیار خاصی برای استاندارد های سنگ در دسترس نیست اما با توجه به سابقه و تجربه این معیارها سنجیده می شوند و بر اساس ثبت سفارش نوع سنگ مشخص و بر طبق همان بارگیری می شود و تا جایی که امکان داشته باشد سنگ ساختمانی مورد نظر در سریع ترین و طبق قرار داد تحویل می گردد و این مجموعه همکاری نزدیک خود با خریدار را همچنان حفظ خواهد کرد و با انجام تعهدات به موقع زمینه های همکاری فراوانی با دیگر کشورها و خریداران پدید آمده است.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *