مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع سنگ تراورتن موج دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سنگ تراورتنسنگ تراورتن موج دار
تراورتن موج دار

صادرات انواع سنگ تراورتن موج دار به کشورهای چین، روسیه، عراق، ترگیه، اسپانیا و استرالیا، کره و دیگر کشورهای جهان با پلمپ گمرکی و در زمان مقرر تحویل صورت خواهد گرفت.

صادرات انواع سنگ تراورتن موج دار ایران که در معادن حاجی آباد، عباس آباد، آبگرم و آتشکوه، یزد استخراج می شوند قابلیت فروش و مصرف در بسیاری از کشورهای جهان دارد و از خواستگاه قابل توجهی در جهان برخوردار هستند و تمامی امکانات برای ایجاد شرایط بهتر و مطمئن تر برای صادرات فراهم خواهد شد. سنگ های صادراتی که از مرغوب ترین سنگ انتخاب می شوند برای نمای بیرونی و داخلی مناسب هستند و سنگ تراورتن را می توان یکی از محبوب ترین انواع سنگ های ساختمانی دانست.

تراورتن موج دار

انواع سنگ تراورتن

معادن سنگ تراورتن در کشور ما فراوان است و هر یک از معادن با توجه به نوع و کیفیت و همچنین رنگ طبقه بندی می شوند و در هنگام برش به صورت موج دار و بی موج تولید و فرآوری می شوند. به دلیل این که تمام سنگ ها در تمام کش.رها موجود نیست و موارد مصرف برای هر سنگ متنوع است صادرات سنگ های مختلف به کشورها صورت می گیرد. سنگ ایران هم به صورت خالص و هم فرآوری دشه به دیگر کشورها صادر می شود.تنوعی که در ایران در سنگ تراورتن دارد موجب شده است که این سنگ در جهان شهرت خاصی داشته باشد.

انواع سنگ تراورتن

سنگ تراورتن موج دار

در زمانی که تراورتن برش داده می شود به دو نوع موج دار و بی موج طبقه بندی می شود. برخی از سنگ های ایران مانند سنگ تراورتن سیلور، سنگ تراورتن گردوئی، سنگ تراورتن قرمز، سنگ تراورتن عباس آباد، سنگ تراورتن حاجی آباد، و سنگ تراورتن شکلاتی شهرت جهانی دارند و می توان گفت که با صادرات سنگ های ذکر شده و با درآمد حاصل از آن ها می توان به زیرساخت های کشور و این صنعت کمک فراوانی کرد.صادرات انواع سنگ به کشور های دیگر در حال افزایش بوده بایستی بتوان سهم بازار جهانی

تراورتن موج در

 

این مجموعه آمادگی دارد که بهترین و مرغوب ترین انواع سنگ تراورتن را به شما معرفی و در اختیار کننده ها بگذارد و یا در صادرات همراه شما باشد.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *