مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع سنگ ساختمانی به قطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات سنگ به قطرانواع سنگ ساختمانی

صاردات انواع سنگ ساختمانی به کشورهای همسایه مانند قطر، عمان، بحرین و عراق و دیگر کشورهای اروپایی هم به شکلی بسیار تخصصی و با انجام امور گمرکی صورت می گیرد.

صادرات انواع سنگ ساختمانی به کشورهای در حال توسعه و دیگر کشورهایی که برای انجام ساخت و ساز و تزئین به سنگ ایران نیاز دارند می تواند به درآمدزایی و تولید اشتغال در کشور بیافزاید. به عنوان مثال کشورهایی مانند قطر و عراق و دیگر کشورهای آسیایی مانند چین هم از انواع سنگ ساختمانی که در ایران استخراج می شود استفاده لازم را می برند.

صادرات سنگ به قطر

سنگ های ساختمانی به صورت کوپ برای صادرات آماده می شود و کشور ایران با داشتن معادن مشهور و شناخته شده در دیگر کشورها می توانند در بازارهای جهانی به رقابت بپردازند. سنگ تراورتن یکی از مشهورترین و پرمصرف ترین انواع سنگ ساختمانی است که در ایران موجود است و این سنگ به کشورهای دیگر صادر می شود و سنگ تراورتن پس از استخراج به کارخانه ارسال می شود تا فرآوری شود. یکی از دلایل این که سنگ تراورتن محبوبیت دارد نه تنها میزان کیفیت و مقاومت آن است بلکه به جهت این که دارای طیف رنگ متنوع است مورد اسنفاده فراوان قرار می گیرد و در نمای ساختمان هم بسیار کاربرد دارد و کشورهای مانند قطر که بیشتر محصولات را به صورت وارداتی مصرف می کنند و از داشتن چنین معادنی محروم هستند.

انواع سنگ ساختمانی

از طرفی هم ساخت و سازها در آن جا رواج دارد می توان از انواع سنگ ساختمانی ایرانی برای صادرات به کشور قطر و کشورهای همجوار بهره اقتصادی ایجاد کرد. سنگ ساختمانی مانند تراورتن در نماهای داخلی ساختمان هم نصبمی شود و قدرت ساب پذیری بالایی هم دارد و به همین جهت هم برای این که بتوان از این سنگ استفاده کرد می توان گفت که این سنگ حمل و نقل آسان دارد و به سرعت هم نصب می شود. کشورهای همسایه بهترین و مناسب ترین کشورها برای صادرات انواع سنگ های ساختمانی هستند.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *