مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش مستقیم تراورتن عسلی حاجی آباد

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های تراورتن حاجی آبادطول مناسب و لب پر نبودن سنگچگونگی فروش سنگ تراورتنفروشنده پر مصرف ترین سنگ های تراورتن در ایرانلیست قیمت انواع تراورتن حاجی آبادانواع سنگ تراورتن حاجی آباد در ایرانخرید بدون واسطه تراورتن حاجی آباد از کارخانهپرفروش‌ترین و محبوب‌ترین سنگ‌های تراورتن در بازار مرکز فروش مدل های متنوع تراورتن حاجی آبادپخش تراورتن حاجی آباد به صورت عمدهخریداران بهترین مدل سنگ تراورتن حاجی آبادصادرات تراورتن درجه یک به کشورهای همسایهواردکننده برتر سنگ تراورتن به کشورشرکت تولید سنگ تراورتن درجه یک در کشورسفارش عمده تراورتن حاجی آبادمشخصات و ابعاد سنگ تراورتن حاجی آباد

مرکز پخش مستقیم تراورتن عسلی حاجی آباد در سال ۹۷ بهترین انواع سنگ را به شما معرفی می کند و به صورت آنلاین خدمات کارشناسی خود را به بهترین شکل انجام می دهد. 

مرکز پخش مستقیم تراورتن عسلی حاجی آباد تلاش می کند که این سنگ را به بهترین شکل فرآوری و در بازار خرید و فروش سنگ های ساختمانی عرضه نماید. معدن سنگ تراورتن عسلی حاجی آباد یکی از شناخته شده ترین معادن ایران است که سنگ های استخراج شده از این معدن به بازارهای داخلی و به کشورهای خارجی ارسال می شود، این معدن به عنوان تامین کننده سنگ تراورتن ایران شناخته می شود. رنگ شکلاتی و کرم استخوانی این سنگ بسیار زیبا است و بیشتر به صورت بی موج برش داده می شود. سنگ تراورتن حاجی آباد به دلیل رنگ روشن آن در ردیف سورت های پرفروش هستند و یکی از سنگ های محبوب شناخته می شود. 

تولید کننده تراورتن  با جدید ترین متد های روز دنیا سعی دارد سنگ با کیفیتی تولید کند. علاوه بر کیفیت، طرح و رنگ این سنگ ها بسیار اهمیت دارد زیرا در زیبایی نمای ساختمان بسیار تاثیر گذار است. فروشنده تراورتن حاجي آباد با توجه به دوام و ماندگاری  و طراحی های آن، قیمت مناسبی را برای عرضه این کالا به بازار ارایه کرده است. 

مرکز پخش مستقیم تراورتن عسلی حاجی آباد

ویژگی های تراورتن حاجی آباد

ویژگی های تراورتن حاجی آبادسنگ تراورتن حاجی آباد زمانی که به صورت مستقیم عرضه می شود قطعا با قیمت کمتری به فروش می رسد.این سنگ از تخلخل کمتری برخوردار است و تراکم خوبی هم دارد. سنگ تراورتن قیمت بالاتری نسبت به دیگر انواع مشابه خود دارد. این سنگ به صورت سابیده و چرمی هم تولید و عرضه می شود. برای نماهای کلاسیک و رومی و برای احجام سنگی در بیرون و درون ساختمان استفاده از این سنگ بسیار مرسوم است. سنگ تراورتن حاجی آباد برای محوطه سازی، کارهای دکوری هم بسیار مورد توجه است. 

پارامترهایی که در قیمت گذاری سنگ موثرند: 

 • نوع معدن سنگ 
 • رنگ سنگ 
 • منظم بودن رگه های سنگ 
 • میزان تراکم و تخلخل سنگ 
 • قطر و ساب پذیری سنگ تراورتن 
 • موجود بودن در متراژهای بالا 
 • سورت دقیق 
 • لب پر نبودن
 • درصد خلوص مواد به کار رفته در سنگ

آنالیز سنگ تراورتن حاجی آباد 

جدول آنالیز سنگ تراورتن حاجی آباد 
تراورتن حاجی آباد  وزن مخصوص جذب آب  مقاومت سایشی  مقاومت فشاری  میزان تخلخل 
حداقل  ۲٫۴  ۰٫۲  ۲٫۷  ۳۰۰  ۳ 
حداکثر  ۲٫۷  ۶  ۴  ۸۰۰  ۱۲ 

طول مناسب و لب پر نبودن سنگ

عدم وجود ناخالصی و بسیاری از عوامل دیگر می تواند در نوسان قیمت و تعیین قیمت نهایی سنگ تراورتن حاجی آباد موثر باشد. برای این که اطلاعات دقیق تر در خصوص انواع سنگ تراورتن دریافت نمایید می توانید به سایت و راه های ارتباطی مراجعه نمایید. 

این سنگ ها در طول و ابعاد متفاوتی تولید می شود و این سنگ ها لپ نیستند که یکی از ویژگی های مهم این سنگ هاست که نشان از دوام آن دارد.

چگونگی فروش سنگ تراورتن

چگونگی فروش سنگ تراورتنهمان طور که می توانید در مرکز پخش مستقیم انواع سنگ موجود را از جهت کیفیت و مشخصات فنی مورد بررسی و آزمایش قرار دهید می توانید ثبت سفارش خود را هم اعلام نمایید. برای خرید هر نوع سنگ از جمله سنگ تراورتن عسلی حاجی آباد با دریافت اطلاعات مورد نیاز و کاتالوگ هایی که در اختیار شما قرار داده می شود می توانید انتخاب های متنوع داشته و به قیمتی مناسب سنگ تراورتن مورد نیاز خود را درخواست و دریافت نمایید. 

نمایشگاه های آنلاین و جزئیاتی که در سایت های معتبر در اختیار خریدار گذاشته می شود امکان و توانایی خرید را بیشتر و با قیمت مناسب تر امکان پذیر می کند. تراورتن حاجی آباد کرم، تراورتن حاجی آباد ابر و باد، تراورتن حاجی آباد عسلی نمونه هایی از سنگ های موجود هستند. 

هنگام خرید آنلاین تراورتن حاجي آباد  از معتبر بودن سایت مطمین شوید تا خرید خوبی داشته باشد و محصول با کیفیتی را سفارش دهید. 

فروشنده پر مصرف ترین سنگ های تراورتن در ایران

فروشنده پر مصرف ترین سنگ های تراورتن در ایرانسنگ های تراورتن فراوانی در بازار موجود است از انواع تراورتن می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • سنگ تراورتن آبگرم 
 • سنگ تراورتن ابیانه 
 • سنگ تراورتن آتشکوه 
 • سنگ تراورتن اسک 
 • سنگ تراورتن ترشاب 
 • سنگ تراورتن حاجی آباد 
 • سنگ تراورتن زرد آبکوه 
 • سنگ تراورترتن دره بخاری 
 • سنگ تراورتن زرد اصفهان 
 • سنگ تراورتن سه 
 • سنگ تراورتن سیلور آذرشهر 
 • سنگ تراورتن سیلور تفرش 
 • سنک تراورتن سیلور تکاب 
 • سنگ تراورتن شکلاتی تجره 
 • سنگ تراورتن طبس 
 • و… 

یکی از پر مصرف ترین سنگ های تراورتن در ایران سنگ تراورتن حاجی آباد است. این سنگ دارای رنگ کرم روشن، تیره، بژ و شکلاتی است. این سنگ در دو حالت بی موج و موج دار برش داده می شود. سنگ تراورتن حاجي آباد اغلب در نما های کلاسیک و روومی مشاهده می شود وحالت بی موج آن پر مصرف تر است. فروشنده های این سنگ در شهرستان محلات واقع در استان مرکزی و سایر شهر ها اقدام به عرضه بهترین برند تراورتن به بازار می کنند. مرغوبترین سنگ تراورتن این نوع سنگ می باشد. 

پرفروش ترین تراورتن، تراورتن حاجی آباد است. 

لیست قیمت انواع تراورتن حاجی آباد

لیست قیمت انواع تراورتن حاجی آبادبه دلیل نوسانات موجود در بازار قیمت سنگ های تراورتن متغییر است و برای آگاهی از قیمت ها بهتر است با نمایندگی های فروش تماس حاصل فرمایید. سنگ تراورتن در انواع مختلف و با رنگ های متنوع در بازار موجود است بنابراین قیمت انواع سنگ با یکدیگر متفاوت است. البته لیست قیمت انواع تراورتن حاجی آباد به صورت آنلاین نیز وجود دارد و با مراجعه به سایت های مربوطه میتوانید از قیمت روز این کالا آگاه شوید. 

به عنوان مثال جدولی از لیست قیمت تراورتن حاجي آباد  را  برای شما به نمایش می گذاریم: 

           سنگ تراورتن حاجی آباد                                                                        درجه و ابعاد                                                                    40 طولی                                       
                       201                         A                 300000
                       202                         A                 270000 
                       203                         A                 250000
                       204                         A                 200000
                       205                         A                 170000

قیمت های نمایش داده شده در جدول بالا ثابت نیست برای اطلاع دقیق از قیمت تراورتن حاجي آباد با مراکز فروش تماس بگیرید و یا به سایت هایی که قیمت روز را اعلام می کنند مراجعه کنید. 

انواع سنگ تراورتن حاجی آباد در ایران

انواع سنگ تراورتن حاجی آباد در ایرانسنگ تراورتن سنگی است که در نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شود با توجه به کار برد آن این سنگ ها در دو نوع موج دار و بدون موج برش داده می شوند. این سنگ ها در رنگ های تیره و روشن وحود دارند. این سنگ ها هم از نظر رنگ و هم از نظر طرح روی سنگ متفاوت هستند. معمولا سنگ های روشن محبوب تر هستند و به همین دلیل نسبت به سنگ های تیره قیمتی تر هستند. دلیل محبوبیت سنگ های روشن زیبا تر شدن آنها به مرور زمان است که بسیار حائذ اهمیت است. درصد خلوص سنگ های تراورتن مختلف با هم فرق دارد و هر کدام از این سنگ ها با درصد خلوص خاص کاربرد متفاوتی دارند. 

خرید بدون واسطه تراورتن حاجی آباد از کارخانه

خرید بدون واسطه تراورتن حاجی آباد از کارخانهکارخانه تولید کننده این سنگ به صورت مستقیم و بدون واسطه سفارشات شما را می پذیرد. خرید این کالا بدون واسطه مقرون به صرفه است. خریداران می توانند با پرداخت هزینه کمتر از بازار کالای خود را سفارش دهند. شما می توانید به صورت حضوری اقدام به خرید کنید و یا سفارشات خود را به صورت تلفنی و یا اینترنتی انجام دهید. این کارخانه ها با فروش عمده محصولات خود خدماتی را به مشتریان عرضه می کنند. به عنوان مثال هنگام خرید عمده از کارخانه هزینه حمل و نقلی برای شما محسوب نمی شود و بار بری آن به صورت کاملا رایگان است. 

حضور واسطه ها در بازار موجب افزایش قیمت ها می شوند. تولید کنندگان سنگ تراورتن با عرضه مستقیم کالا های خود باعث حذف واسطه ها و کاهش قیمت ها در بازار شده است. 

پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین سنگ‌های تراورتن در بازار

پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین سنگ‌های تراورتن در بازار سنگ های تراورتن موجود در بازار که دارای رنگ روشن هستند از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. سنگ های تراورتن حاجی آباد  به خاطر ماندگاری که دارند با استقبال زیادی روبرو شده اند. رنگ این سنگ ها به مرور زمان روشن تر می شود و زیبایی آنها با گذشت زمان دوچندا می شود. سنگ های تراورتن روشن حاجی آباد با وجود اینکه نسبت به سنگ های دیگر گران تر هستند به خاطر کیفیت و زیبایی که دارند در بین مردم محبوب است. دوام و مقاوت این سنگ ها دلیل دیگر پر فروش بودن سنگ ها است. فروش سنگ های تراورتن امروزه بیش از پیش افزایش یافته است. 

مرکز فروش مدل های متنوع تراورتن حاجی آباد

مرکز فروش مدل های متنوع تراورتن حاجی آبادبازار سنگ ایران، مرکز فروش انواع سنگ است. در این مجموعه انواع سنگ ها در برند ها مختلف به فروش می رسد سنگ های زیبا و با کیفیت در رنگ ها و طرح های مختلف که در این بازار به فروش می رسد هر خریداری را دچار سردر گمی می کند. هنگام خرید این نوع سنگ ها تحقیقات لازم را انجام دهید که بتوانید سنگ با کیفیتی و با دوامی را انتخاب کنید. اگر مهارتی  در این زمینه ندارید بهتر است از یک فرد با تجربه کمک بخواهید تا شما را در این امر یاری کند. مراکز فروش دیگری نیز اقدام به فروش این نوع سنگ ها کرده اند. هنگام خرید سعی کنید به مراکز معتبری که در زمینه فروش سنگ وجود دارد مراجعه کنید. بازار فروش تراورتن حاجي آباد یکی دیگر از مراکز معتبر و بزرگ در زمینه خرید و فروش سنگ است. عمده فروشی تراورتن در این بازار با قیمت کم و ارزان انجام می شود. 

فروشگاه تراورتن حاجي آباد، ارائه کننده تراورتن حاجي آباد است که در نوع خود جزو بهترین و مرغوب ترین سنگ های تراورتن است. سفارش تراورتن حاجي آباد از این فروشگاه ها در کاهش هزینه ها بسیار نقش دارد. 

پخش تراورتن حاجی آباد به صورت عمده

پخش تراورتن حاجی آباد به صورت عمدهاین سنگ به صورت عمده توسط نمایندگی های فروش به بازار عرضه می شود.  فروش عمده این سنگ ها از آنجایی که برای خریدار مقرون به صرفه تر است با استقبال زیادی رو به رو شده است. تولید کنندگان با تلاش های بی وقفه و شبانه روزی این سنگ ها را به مقدار زیاد تولید کرده اند و به سراسر کشور ارسال می کنند. پخش عمده این محصول در بازار سبب شده است این محصول با قیمت کمتری به فروش برسد زیرا در این خرید و فروش واسطه ها حذف شده اند. اگر قصد خرید عمده دارید بهتر است به مراکز پخش این محصول مراجعه و یا تلفنی کالای مورد نظر خود را سفارش دهید. این سنگ ها علاوه به بازار داخلی به بازار جهانی نیز عرضه می شوند. 

خریداران بهترین مدل سنگ تراورتن حاجی آباد

خریداران بهترین مدل سنگ تراورتن حاجی آبادسنگ های تراورتن بیشتر در نمای بیرونی و داخلی ساختمان ها استفاده می شود. از آنجایی که این سنگ در نمای ساختمان به کار می رود خریداران آن برای ساختمان سازی بیشتر است. خریداران به دنبال بهترین مدل های سنگ هستند، سنگ هایی که با طراحی های جدید و در رنگ های زیبا عرضه شده اند محبوبیت بیشتری دارند و این سنگ ها پر فروش تر هستند. سنگ حاجی آباد از نظر زیبایی و رنگ و دوام و ماندگاری جزو بهترین مدل های سنگ هستند. رنگ روشن این سنگ ها نمای بهتری را به ساختمان شما می دهد. رنگ روشن این سنگ ها معمولا در مدت زمان طوالانی تغییر کرده، روشن تر و زیباتر می شود به همین دلیل استفاده از این رنگ سنگ بیشتر است. 

صادرات تراورتن درجه یک به کشورهای همسایه

صادرات تراورتن درجه یک به کشورهای همسایهسنگ های تراورتنی که در کشور وجود دارد اغلب با کیفیت هستند، این سنگ ها علاوه رفع بر نیاز داخلی کشور به سایر کشور ها نیز صادر می شود. این سنگ ها به کشور های عراق، ترکیه، افغانستان و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می شود. این سنگ ها به خاطر دوام و ماندگاری زیادی که دارند معمولا در کشور های همسایه با استقبال مواجه شده اند. سالانه مقدار زیادی سنگ تراورتن تولید و صادر می شود. 

از جمله ویژگی های سنگ های ایرانی که سبب شده است در بازار جهنی پر طرفدار باشند عبارت است از: 

 • دوام و ماندگاری 
 • طراحی های مدرن 
 • رنگ های متنوع 
 • کیفیت بالا 
 • درصد خلوص بالا 
 • و… 

واردکننده برتر سنگ تراورتن به کشور

واردکننده برتر سنگ تراورتن به کشورکشور ایران در زمینه صادرات سنگ تراورتن جزو کشور های برتر در جهان است، با این وجود واردات سنگ از سایر کشور ها نیز انجام می شود. معمولا شرکت های خصوصی در این زمینه فعالیت می کنند و سعی می کنند بهترین سنگ ها را خیلی لوکس و زیبا هستند را به کشور وارد کنند. سنگ های تراورتن وارداتی نیز از ماندگاری خوبی برخوردار هستند. این سنگ ها در رنگ های متنوع و با طرح های زیبا تولید شده اند. تنها مشکل این سنگ های وارداتی این است که به هنگام وارد کردن این سنگ ها مقدار زیادی ارز از کشور خارج می شود که این موضوع سبب بی ارزش شدن پول کشور می شود. 

اداره بازرگانی بر روی شرکت های وارد کننده سنگ نظارت می کنند تا سنگ های با کیفیتی را به کشور وارد کنند و از نظر دوام و ماندگاری در درجه ی خوبی باشند و استاندارد های جهانی در آن رعایت شده باشد. البته علاوه بر شرکت های خصوصی، شرکت های دولتی نیز در این زمینه فعال هستند. 

شرکت تولید سنگ تراورتن درجه یک در کشور

شرکت تولید سنگ تراورتن درجه یک در کشورشرکت های بسیاری در زمینه تولید این سنگ فعالیت می کنند. این شرکت ها با به کار گیری افراد مجرب و متعهد و به کار گیری دستگاه های جدید و روز دنیا توانستند محصول با کیفیت و درجه یک را تولید کنند و علاوه بر عرضه به بازار داخلی، به بازار جهانی نیز عرضه می شود. شرکت تراورتن حاجی اباد به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر در این زمینه شناخته شده است. این شرکت بهترین نوع سنگ تراورتن ایران را در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می کند. 

موارد زیادی در کیفیت و درجه ی سنگ تراورتن نقش دارند. از جمله این موارد می توان به مواد به کار رفته در آن، درصد خلوص مواد اولیه، روش های تهیه آن، متخصصان باتجربه، طراحی و نقش های روی سنگ و…. اشاره کرد. همه ی این عوامل دست به دست هم داده اند تا سنگ با کیفیتی تولید شود. رضایت خریداران از جمله مهم ترین اهداف تولید کنندگان این نوع سنگ می باشد. 

سفارش عمده تراورتن حاجی آباد

سفارش عمده تراورتن حاجی آباداگر می خواهید این سنگ ها را به صورت عمده سفارش دهید می توانید سفارشات خود را به مراکز و نمایندگی های فروش شرکت های تولید کننده این سنگ ها ارسال کنید. این نمایندگی ها سنگ های با کیفیت و تضمین شده را در اختیار شما قرار می دهند. اگر کالای خود را به صورت عمده خریداری کنید برای شما مقرون به صرفه تر است. 

توزیع کننده تراورتن حاجي آباد سفارشات عمده را از سر تاسر ایران می پذیرد و در کوتاه ترین زمان ممکن به شما تحویل می دهد. امکان سفارش محصول به صورت آنلاین و یا تلفنی در اختیار خریدار قرار گرفته است. با خرید از این مراکز پخش می توانید از کیفیت و اصل بودن سنگ خریداری شده مطمئن باشید. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که خریداران عمده هزینه ی باربری کالا را نمی پردازند و به صورت رایگان حمل و نقل آن صورت می گیرد. 

مشخصات و ابعاد سنگ تراورتن حاجی آباد

مشخصات و ابعاد سنگ تراورتن حاجی آبادسنگ های تراورتن سورت های متنوعی دارد و در ابعاد و طرح های مختلف به فروش می رسد. کاربرد این سنگ ها متنوع است و با توجه به نوع کاربرد آن سنگ را در ابعاد متنوع تولید و به بازار عرضه می کنند. این سنگ ها از نظر درجه و ابعاد و همچنین طول سنگ با هم متفاوت هستند و قیمت آن نیز با توجه به این ویژگی ها متغییر است.  

مشخصات تراورتن حاجي آباد با توجه به رنگ ، طراحی ، طول و ابعاد آن متفاوت است. درصد خلوص مواد به کار رفته در این سنگ بسیار اهمیت دارد زیرا در دوام و ماندگاری سنگ نقش به سزایی دارد. هنگام خرید درباره ی این ویژگی ها و مشخصات از فروشنده سوال کنید و از او بخواهید در خرید سنگ با کیفیت به شما کمک کند. 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *