مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید اسلب سنگ ساختمانی در کارخانه سنگبری

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید اسلب سنگ ساختمانی با تجهیزات پیشرفتهمراحل تولید و برش سنگ ساختمانی
تولید اسلب سنگ ساختمانی

تولید اسلب سنگ ساختمانی در کارخانه سنگبری نیاز به پیشرفته ترین و مجهزترین انواع دستگاه های برش دارد که سنگ ها در ابعاد بسیار بزرگ با این دستگاه ها برش داده می شود.

در کارخانه سنگبری، انواع تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز برای برش و تولید و فرآوری سنگ های ساختمانی نیاز است که سنگ هایی مانند تراورتن و مرمریت را در ابعاد اسلب برش زده و برای شرکت ها و پیمانکاران و دیگر پروژه های ساختمانی آماده کنند.

تولید اسلب سنگ ساختمانی با تجهیزات پیشرفته

معادن سنگ های ساختمانی در کشور ما فراوان است و سنگ هایی مانند تراورتن، مرمریت، مرمر، گرانیت و سنگ معدن کریستال استخراج و فرآوری می شوند.

در کارخانه ها و سنگبری ها با اره بزرگ و با دستگاه های پیشرفته سنگ های ساختمانی برش زده می شوند و به این ترتیب سنگ اسلب آماده می شود.

برش سنگ توسط اره
برش سنگ توسط اره

تولید سنگ اسلب ساختمانی برای صادرات عمیت ویژه ای دارد و به این ترتیب سنگ اسلب صادراتی با بهترین کیفیت، ضخامت دقیق، شفافیت بالا، سطح یکنواخت و با برش دقیق صورت می گیرد تا در هنگام بسته بندی و تا رسیدن به مقصددچار مشکل نشده  به سنگ ضربه ای وارد نشود.

مراحل تولید و برش سنگ ساختمانی

کوپ های درجه یک سنگ ساختمانی از معدن استخراج شده و سپس برای برش و تبدیل شدن به اسلب سنگ ساختمانی به کارخانجات حمل می شوند و در آنجا سنگ های مورد نظر به ضخامت ۲ سانتیمتر در ابعاد بزرگ برش زده می شوند.

سنگ های ساختمانی بعد از تولید اسلب مورد استفاده بسیار هستند و در این راه کیفیت و دقت در برش و میزان شفافیت و برش های یکنواخت مورد توجه قرار می گیرد، تا سنگ در مکان های مختلف و پوشش دهی مناسب به کار گرفته شود. این مجموعه آمادگی کامل همکاری در زمینه های مختلف تهیه و تولید اسلب سنگ ساختمانی را دارد.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *