مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وارد کنندگان سنگ مرمریت صادراتی شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های سنگ مرمریت صادراتی چیست؟عرضه کنندگان سنگ مرمریت ارزان شیراز

سنگ مرمریت یک سنگ دگرگونی با بافت جامد است که توسط سنگهای آهکی یا دولومیت تشکیل شده است، در معرض دمای بالا، تحت یک فرآیند تبلور مجدد قرار می گیرند. بسته به منشا آن به طور طبیعی در توده های چینه ای یا نامنظم یافت می شود. مجموعه ما یکی از معتبر ترین وارد کنندگان سنگ مرمریت صادراتی شیراز است. محصولات ما از بهترین معادن سنگ جهان استخراج و با مدرن ترین ماشین آلات برش خورده اند.

وارد کنندگان سنگ مرمریت صادراتی شیراز

ویژگی های سنگ مرمریت صادراتی چیست؟

ویژگی های سنگ مرمریت صادراتی چیست؟

  1. سنگ مرمریت مصنوعی عمدتاً از کربنات کلسیم تشکیل شده است که رنگ سفید آن را مشخص می کند، اما تفاوت های ظریف و خصوصیات فیزیکی آن در نتیجه نفوذ برخی از اجزای سازنده است که ناخالصی نیز نامیده می شود: سیلیکات های منیزیم، میکا، کوارتز، کلریت، اکسید آهن، حتی سنگهای قیمتی مانند گارنت. سختی سنگ مرمریت در مقیاس Mohs 3 تا 4 است.
  2. این ماده توسط فولاد و همه مواد دارای سختی یکسان یا بیشتر خراشیده می شود، که توضیح می دهد در معرض یک فرایند سایش ساده قرار می گیرد و بدون نیاز به مواد افزودنی شیمیایی، این ماده معدنی درخشندگی زیادی کسب می کند. برش های نازک، شفاف یا شفاف است و به اسیدها حساس است.
  3. این ماده با کیفیتی است که ظرافت را فراهم می کند، به همین دلیل از آن در دیوارها و کف اتاق ها یا ساختمان هایی با جمعیت زیاد، موزه ها، اتاق های جلسات، لابی هتل ها، میادین و کاخ های دولتی استفاده می شود.
    از قطعات مرمریت در پیشخوان ها و قفسه های آشپزخانه نیز استفاده می شود.
  4. انعطاف پذیری آن ارزش زیادی دارد زیرا با سلیقه ها، مکان ها و زمان های مختلف سازگار است، آنها ظریف، مقاوم و بسیار تزئینی هستند. سنگ مرمریت یک ماده بسیار تزئینی و با شکوه است.
    در دکوراسیون استفاده می شود، از جذابیت خاصی برخوردار است که در اصل ترین کلاسیک ترین ها یافت می شود. با این حال، سنگ مرمریت اعتبار خود را با گذشت زمان از دست نمی دهد. برعکس، یک کف مرمریت خوب جذاب و بی انتها است.

عرضه کنندگان سنگ مرمریت ارزان شیراز

عرضه کنندگان سنگ مرمریت ارزان شیراز مجموعه ما بدون شک یکی از بزرگترین عرضه کنندگان سنگ مرمریت آباده ارزان شیراز است. سنگ مرمریت از 90٪ کربنات کلسیم تشکیل شده است. 10٪ باقیمانده مسئول تنوع زیادی در رنگها، مرمریت و رگه دار است. انتخاب سنگ مرمریت باید با توجه به کاربرد نهایی آن انجام شود.
در هر زمان انتخاب سنگ مرمریت بسیار مهم است که بهترین مقاومت را در برابر عملکرد آلاینده های جوی داشته باشد. بسته به قدرت خرید و نیازهای شما در هنگام تزئین هر اتاق یا مکان، ما می توانیم انواع مختلف، رنگ و قیمت سنگ مرمریت را انتخاب کنیم.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *