مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش سنگ تراورتن طرق

آنچه در این مقاله می خوانید...

معدن سنگ تراورتن طرق کجاست؟نمایندگی فروش سنگ تراورتن طرقانواع سنگ تراورتن طرقصادرات عمده سنگ تراورتن طرق با بهترین کیفیت

فروش سنگ تراورتن طرق به صورت اینترنتی در مجموعه تجارت لعل کیان امکان پذیر هست. خرید آنلاین سنگ ساختمانی باعث کاهش هزینه ها می شود.مجموعه ما  این امکان را برا یشما فراهم کرده است.

معدن سنگ تراورتن طرق کجاست؟

سنگ تراورتن طرق از معدن آن واقع در شهر طرق از توابع شهرستان نظنز اصفهان به صورت کوپ استخراج می شود و برای برش و فرآوری به سنگبری های شهر های دیگر ارسال می شود. درمعدن سنگ کارگران با تجربه با استفاده از ماشین آلات سنگین و وسایل برش سنگ را از دل کوه جدا و برای بارگیری آنرا آماده می کنند.

معدن سنگ تراورتن طرق کجاست؟

در معدن ،سنگ ها با ابعاد مختلفی تولید می شوند اما بزرگترین ابعادی که می توان آن را روی تریلی بار گیری کرد وزنی تقریبا بین ۲۴ تا ۲۵ تن دارد. که به اصطلاح به همچین کوپی تک کوپ گفته می شود. کوپ های کوچکتر که وزن کمتری هم دارند را می توان با چند تکه بر روی تریلی بارگیری کرد.

نمایندگی فروش سنگ تراورتن طرق

نمایندگی فروش سنگ تراورتن طرق

برای خرید عمده و جزئی سنگ تراورتن طرق می توان به نمایندگی های فروش سنگ تراورتن طرق در شهر های مختلف مراجعه کرد.شاید بتوان گفت برای بسیاری از تاجران و فروشندگان سنگ تراورتن امکان دسترسی و سفر کردن به شهر طرق برای خرید عمده سنگ تراورتن از مراکز تولیدی و یا مراکز عرضه کننده وجود نداشته باشد .

به همین خاطر برخی از مراکز تولیدی سنگ تراورتن طرق برای تامین نیاز مشتریان خود در شهر های دیگر اقدام به ایجاد نمایندگی های فروش سنگ تراورتن طرق در شهر های مختلف نموده اند تا تاجران و متقاضیان از طریق این مراکز سنگ های تراورتن مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

انواع سنگ تراورتن طرق

انواع سنگ تراورتن طرق

سنگ تراورتن طرق در طیف رنگی کرم هست اما رنگ سفید آن هم موجود هست این سنگ مانند دیگر تراورتن ها به صورت موج دار و بی موج برش داده می شود و دربازار سنگ تراورتن با قیمتی مناسب به فروش می رود. عوامل تاثیر گذار در قیمت فروش سنگ تراورتن طرق:

  • درجه سنگ تراورتن
  • ضخامت سنگ تراورتن
  • رنگ سنگ تراورتن( کرم یا سفید)
  • ابعاد سنگ تراورتن
  • نوع فرآوری سنگ تراورتن

همه این مواردی که ذکر شد به علاوه مصرف داخلیو صادراتی آن را هم اگر در نظر داشته باشیم در قیمت نهایی سنگ تراورتن طرق موثر خوهد بود.در اینجا سوالی پیش می آید و آن هم این است که آیا قیمت سنگ تراورتن صادراتی با قیمت سنگ تراورتن برای مصارف داخلی متفاوت هست؟در پاسخ باید گفت بله.

صادرات عمده سنگ تراورتن طرق با بهترین کیفیت

صادرات عمده سنگ تراورتن طرق با بهترین کیفیت

در زمینه صادراتی سنگ تراورتن طرق بایستی استاندارد هایی را رعایت کرد.در سنگ های صادراتی بایستی که کیفیت ساب در بالاترین کیفیت باشد و همین طور ضخامت آن، دو سانت کامل باشد و البته مبحث بسته بندی و پالت بندی هم برای سنگ تراورتن صادراتی مطرح می شود که همین ها باعث افزایش قیمت سنگ تراورتن صادراتی نسبت به مشابه آن در مصارف داخلی می شود.

برای سفارش سنگ تراورتن صادراتی خود با کارشناس فروش ما ارتباط بگیرید.

 

 

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *