مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره و خرید تراورتن حاجی آباد محلات

تراورتن حاجی آباد

مشاوره و خرید تراورتن حاجی آباد محلات را از کارشناسان حرفه ایی این سایت بخواهید. کارشناسان توانایی این را دارند که شما را برای بهترین خرید تراورتن حاجی آباد راهنمایی کنند.

تعریف علمی تراورتن

تراورتن را سایت ویکی پدیا این طور تعریف می کند” نوعی سنگ آهک متخلخل است که از دسته سنگ‌های رسوبی و تزیینی به‌شمار می‌رود. این سنگ بجا مانده از رسوبات چشمه‌های آب گرم هستند. حفرات موجود در این سنگ به دلیل فضای اشغال شده توسط گازهای موجود در آبهای گرم منبع رسوب گزاری است. هرچه عناصر محلول در آب این منابع کمتر باشد، رنگ سنگ روشن‌تر خواهد بود.”

تراورتن
تراورتن

هر کس که سنگ تراورتن را دیده باشد و با آن اشنایی داشته باشد متوجه این حفره های روی سنگ می شود که در زمان برش و فراوری سنگ این حفره ها با ماده ایی به نام رزین پر می شود.که به همین منوال هر چه سنگ تراورتن رزین کم تری اصطلاحا خورده باشد  جنس تراورتن بهتر یخواهد داشت. بنابراین سنگ هایی مانند تراورتن آتشکوه و حاجی آباد به همین دلیل مورد استقبال خریداران و مشتریان سنگ تراورتن قرار می گیرد.

تنوع رنگی تراورتن

تراورتن به دلیل اینکه از رسوبات مناطقی که آبگرم هست تشکیل می شود رنگ های متفاوتی دارد که این تنوع رنگی هم بسیار بالا هست برای مثال تراورتن سفید، تراورتن کرم، تراورتن شکلاتی، تراورتن سیلور، تراورتن بژ و…. که هر کدام این رنگ ها بسیار زیبا هستند. زیبایی آن ها دوچندان می شود زمانی که فرآوری قوی روی این سنگ انجام شود و روانه  بازار شود.

تراورتن شکلاتی یزد

تراورتن حاجی آباد همان طور که ذکر شد جزوه بهترینهای سنگ تراورتن می باشد . معدن این سنگ تراورتن در شهرستان محلات واقع در استان مرکزی قرار دارد. در مرکز کشور عزیزمان ایران. شهر محلات به عنوان قطب صنعتی سنگ تراورتن در کل کشور تبدیل شده است.مشاوره و خرید تراورتن برای مشتریان بسیار مهم است تا از خریدی که انجام می دهند رضایت کامل داشته باشند.

جهت مشاوره و خرید سنگ تراورتن حاجی آباد محلات چه به شکل کوپ چه به شکل بریده با ما در ارتباط باشید.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *