مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش سنگ تراورتن عباس آباد

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهم ترین ویژگی سنگ تراورتنجدول آنالیز سنگ تراورتنفروش سنگ تراورتن عباس آباد محلاتمرکز پخش سنگ تراورتن

در مرکز پخش سنگ تراورتن عباس آباد تنوع طرح های تولیدی این سنگ بسیار زیاد می باشد و مشتریان می توانند بر اساس سلیقه ی خود یک طرح زیبا و مناسب را انتخاب کنند.شاید بسیاری از افراد از این موضوع اطلاع داشته باشند که سنگ تراورتن نیز از انواع سنگ های رسوبی به شمار می آید و معادن بسیار زیادی در کشور در حوزه ی استخراج این سنگ فعال هستند و سنگ تراورتن دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد که باعث شده امروزه در اکثر پروژه های ساختمانی از این سنگ استفاده شود.

مرکز پخش سنگ تراورتن عباس آباد

مهم ترین ویژگی سنگ تراورتن

از جمله مهم ترین ویژگی های این سنگ می توان به استحکام بسیار بالای آن و همچنین وجود تخلخل هایی بر روی این سنگ که باعث می شود این نوع سنگ به عنوان یک عایق بسیار خوب برای حرارت و صدا باشد و در معادن کشور این نوع سنگ در رنگ های متنوعی استخراج می شود.


کارشناسان و متخصصان مقاومت و استحکام سنگ تراورتن را در آزمایشگاه های مخصوص مورد بررسی قرار داده اند و امروزه سختی و مقاومت این سنگ در برابر شرایط جوی مختلف و فشار های گوناگون مورد بررسی قرار گرفته است.

جدول آنالیز سنگ تراورتن

LOI Fe2O3 SO3 CaO K2O SiO2 MgO
۱۶/۴۳ ۳۸/۰ ۰۸/۰ ۷۲/۵۵ ۰۳/۰ ۲۸/۰ ۳۵/۰

در حال حاضر بعضی از مناطق کشور از جمله شهر محلات از قطب های اصلی تولید سنگ تراورتن به شمار می آیند و حجم بالایی از سنگ های تراورتن کشور از این منطقه تامین می گردد.

انواع سنگ تراورتن تولیدی در محلات

معادن این سنگ های تراورتن در شهر محلات وجود دارد که سالیانه به تناژ بالایی از این معادن سنگ تراورتن برای مصارف داخلی و خارجی استخراج میشود.

فروش سنگ تراورتن عباس آباد محلات

فروش سنگ تراورتن عباس آباد محلات

سنگ تراورتن عباس آباد جزو سنگ های پر طرفدار بازار سنگ هست. این سنگ به رنگ های کرم و سفید وجود دارد اما سنگ تراو.رتن عباس آباد به لحاظ موج به دسته های زیر تقسیم می شود:
  • تراورتن عباس آباد موج ریز
  • تراورتن عباس آباد موج دار
  • تراورتن عباس آباد بی موج
  • تراورتن عباس آباد موج کبریتی
  • تراورتن عباس آباد دنده گاوی

دلیل اینکه تراورتن عباس آباد موج های متنوع دارد این هست که سینه کار های معدن عباس اّباد متفاوت هست و این حاصل رسوبات آهکی هست که سالهای گذشته ایجاد شده است.این موج ها زیبایی سنگ تراورتن سفید عباس آباد را دو چندان کرده اند.

مرکز پخش سنگ تراورتن

مرکز پخش سنگ تراورتن

در شهر عباس آباد نمایندگی ها و مراکز پخش سنگ تراورتن در تمام طول روز فعال هستند و به صورت مستقیم سنگ های تولیدی کارخانه های خود را به صورت عمده و در هر حجمی به متقاضیان عرضه می کنند و همچنین به دلیل وجود معادن بسیار زیاد در این شهر، تنوع رنگ و طرح های مربوط این سنگ نیز در نمایشگاه ها و نمایندگی های پخش این شهر بسیار زیاد می باشد.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *