مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش سنگ تراورتن قرمز آذرشهر

شهرهای صنعتی نظیر آذرشهر و اصفهان در کشور ایران که دارای معادن زیادی هستند، جزء یکی از مراکز مهم تولید و فروش سنگ تراورتن به رنگ قرمز در بازارهای جهانی می باشند.
یکی از سنگ های تراورتن که از دوران خیلی قدیم وجود داشته است سنگ تراورتنی به رنگ قرمز است. سنگ تراورتن از آن دسته از سنگ هایی است که در کشور ایران دارای دو منبع مهم است یکی سنگ تراورتن اصفهان و دیگری سنگ تراورتن آذرشهر و سنگ تراورتن قرمز اصفهان دارای قیمت و کیفیتی پایینتر نسبت به تراورتن آذر شهر است.
سنگ تراورتن به رنگ قرمز سنگی است که در حاشیه ها و کف پوش ها برای نما دادن و زیبایی به بقیه از سنگ ها استفاده می شود وگرنه استفاده از این سنگ به طور یکنواخت شاید زیبایی خاصی نداشته باشد. وجود سنگ تراورتن به رنگ قرمز در بسیاری از بناها باعث می شود تا آن بنا روحی تازه به خود بگیرد.
انواع مختلفی از سنگ تراورتن وقتی خام است بریده می شود و به کشورهای دیگر به صورت های مختلفی صادر می گردد و این سنگ با صادرات زیادی که دارد در کلیه بازارهای جهانی شهرت ویژه ای را دارا می باشد.
تراورتن قرمز یکی از سنگ های خیلی زیبا و فوق العاده ای است که با رنگ زیبایش در بین بقیه سنگ ها شهرت زیادی یا فته است. تراورتن قرمز تولید شده در آذرشهر در دو نوع موج دار و بدون موج در اندازه های متفاوتی وجود دارد.
تراورتن قرمز جزء سنگ های واقعاً زیبا و پر استحکام در برابر اشعه، حرارت و …. می باشد و این امر باعث شده تا از زیبایی این سنگ بشود هم در داخل بناها و هم در خارج بناها به عنوان سنگ نما استفاده کرد.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *