مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز عرضه اسلب تراورتن موجدار

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد اسلب تراورتن موجدارفروشنده سنگ اسلب تراورتن موجدار

اسلب تراورتن موجدار یک نوع سنگ تزیینی است که مانند دیگر سنگهای تزئینی از قابلیت های زیادی بر خورد ار است و طرفداران زیادی دارد. این نوع سنگ را می شود برای نمای ساختمان بکار برد چراکه بسیار زیبا و دیدنی میشود.

از این سنگ حتی میتوان برای دیوارها مذکور داخلی ساختمان نیز بهره برد. این سنگ از قیمت پائین تری نسبت به سنگها دیگر برخوردار است و از تنوع بالایی بر خورد ار است. شما میتوانید این سنگ را برای زیبا سازی خانه خود استفاده کنید.

مرکز عرضه اسلب تراورتن موجدار

کاربرد اسلب تراورتن موجدار

کاربرد اسلب تراورتن موجدار سنگ تراورتن سنگ آهکی است و از رسوب و آهک تشکیل شده است. این سنگ تشکیل شده از کربنات کلسیم می باشد و بر روی آن خطوط به شکل موج وجود دارد که بی شباهت به موج دریا نیست. کاربرد اسلب تراورتن بسیار زیاد است.

تراورتن بیشتر در مصالح ساختمانی به کار می رود این سنگ در رنگ های مختلف مانند سفید و قهوه ای و مایل به قرمز و قهوه ای و کرم و طلایی وجود دارد.

این سنگ نرم تر از سنگ گرانیت میباشد برای همین برای ساختمان به کار می رود. این سنگ باعث محکم شدن ساختمان می شود و بسیار زیبا است و زیبای خاصی به ساختمان می دهد.

به خاطر تنوع رنگی که دارد هر کس با هر سلیقه ای که دارد می تواند نما و داخل ساختمان خود را با این سنگ تزئینی بسازد. نمای ساختمان با استفاده از انواع سنگ ها به سلیقه افراد بستگی دارد و همچنین بستگی به هزینه‌ای که برای آن می‌توانند پرداخت کنند دارد.

این نوع سنگ نسبت به سنگهای دیگر از قیمت پایین تری برخوردار است و امتیاز دیگری که دارد زیبایی و تنوع رنگ آن است. این سنگ را به راحتی می‌توان صیقل داد و چون حالت چسبندگی دارد در مخلوط های ساختمانی به کار برد.
همچنین یک امتیاز بسیار بزرگ نسبت به برخی سنگهای دیگر دارد که به عنوان عایق صوتی نیز به کار میرود. در کشور ما مخازن زیادی از این سنگ تراورتن وجود دارد‌.

فروشنده سنگ اسلب تراورتن موجدار

فروشنده سنگ اسلب تراورتن موجدار فروشنده سنگ اسلب این سنگ با کیفیت را با قیمت مناسب به فروش می رساند. این نوع سنگ امتیازهای زیادی نسبت به سنگ های دیگر دارد از جمله: سنگ تزئینی است و برای نمای ساختمان و داخل ساختمان می توان از آن استفاده کرد. همچنین خاصیت صیقلی دارد و می‌توان به راحتی آن را صیقل داد.

یک امتیاز دیگر که دارد این است که تنوع رنگ دارد و شما میتوانید به راحتی در هر رنگی که بخواهید آن را انتخاب کنید. همچنین قیمت این سنگ نسبت به سنگهای دیگر مناسب تر است و بر روی این سنگ خطوطی وجود دارد که موج دار است و این خطوط موج دار همانند موج دریا جلوه خاصی به این سنگ داده است.
کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *