مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز انواع سنگ تراورتن ساختمانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفی سنگ تراورتن ساختمانیواردات عمده سنگ تراورتن ساختمانی

سنگ تراورتن یکی از اصلی ترین سنگ های ساختمانی می باشد که به دلیل جذابیت ظاهری بسیار ایده آل، در تزیین دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. مراکز توزیع کننده انواع سنگ ساختمانی تراورتن سعی می کنند تا یک پکیج کامل از این سنگ ها را در اختیار مشتریان قرار دهند تا دست کلیه افراد در جهت تهیه این اجناس کاملا باز باشد.

مرکز انواع سنگ تراورتن ساختمانی

بررسی کیفی سنگ تراورتن ساختمانی

بررسی کیفی سنگ تراورتن ساختمانی

از لحاظ کیفیتی سنگ تراورتن ساختمانی در بالاترین حد ممکن قرار دارد و وجود این سنگ در صنعت ساختمان سازی تحول عظیم به وجود آورده است.

سنگ تراورتن در زمره سنگ‌ هایی است که هم از مقاومت و طول عمر ویژه ‌ای برخوردار بوده و هم از جذابیت ظاهری بسیار مناسبی بهره می ‌برد.

طبیعتاً وقتی که این دو فاکتور در کنار هم قرار گیرند، رضایت خریداران به طور کامل جلب شده و افراد از تهیه این سنگ، می توانند نهایت استفاده را ببرد.

البته باید بدانید که در تولید انواع سنگ تراورتن مقادیر زیادی از آهک نیز لحاظ شده و در واقع سنگ تراورتن را یک نوع سنگ آهک متخلخل می ‌نامند. وجود آهک درجه رطوبت پذیری سنگ تراورتن را بالا می ‌برد.

به همین علت توصیه می ‌شود که از این سنگ در محیط هایی که رطوبت آنجا بالاست استفاده نشود. به عنوان مثال قرار دادن تراورتن در حمام باعث آسیب پذیر بودن آن شده و طول عمر آن خیلی کم خواهد شد.

واردات عمده سنگ تراورتن ساختمانی

واردات عمده سنگ تراورتن ساختمانی اگرچه تولیدات سنگ تراورتن در کشور ما به رشد و شکوفایی بسیار ایده آلی رسیده، ولی باز هم به دلیل تکمیل بودن نیاز بازار باید واردات سنگ تراورتن نیز در حجم زیاد انجام شود.

زمانی که واردات سنگ به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد، طبیعتاً تولیدکنندگان داخلی نیز به تکاپوی بیشتری خواهند افتاد و سعی می ‌کنند تا در جهت ایجاد درجه کیفیت مناسب، در راستای رقابت با برندهای وارداتی، از بهترین آیتم ها و پارامترها بهره گیری نموده و به استانداردهای جهانی و ضوابط ثبت شده در تجارت بین الملل نیز توجه کنند.

در سالهای گذشته واردکنندگان بسیار موفق عمل کرده و با عرضه با کیفیت ترین سنگ های تراورتن به بازار خدمت بزرگی به صنعت ساختمان سازی در کشور ما کرده اند.
همیشه باید شرایط بازار طوری در نظر گرفته شود که سبد کالایی فروشندگان از محصولات تولید داخل و وارداتی انباشته باشد و صد البته در جهت عرضه هر کدام از این انواع اجناس برندهای معتبر شناسایی گردند و انتخاب شوند.

خرید کالای با کیفیت، قطعا از هر نظر کمک ویژه ای به صنعتگران و در نهایت به مردم خواهد کرد.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.