مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع خرید سنگ کف ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ضخامت سنگ کف ساختمانفروش ویژه سنگ کف ساختمان

سنگ ها یکی از اصلی ترین مصالح ساختمانی مورد استفاده در فضای داخلی و بیرونی ساختمان هستند. سنگ کف ساختمان چنان چه با محیط پیرامون خود هماهنگ باشد فضایی چشم انداز و زیبا را خلق خواهد کرد به عبارت دیگر استفاده از یک سنگ مناسب در کفپوش ساختمان بسیار در فضای داخلی و هم در فضای خارجی تاثیر گذار است. در واقع سنگ کف ساختمان یا همان کفپوش تاثیر زیادی در زیبایی ساختمان خواهد داشت.

مرجع خرید سنگ کف ساختمان یا کفپوش، سایت تجاری ما می باشد.

 مرجع خرید سنگ کف ساختمان

ضخامت سنگ کف ساختمان

ضخامت سنگ کف ساختمان

سنگ ساختمانی در ضخامت های مختلف بریده می شود. برای مثال پله ها با ضخامت ۳سانتی متر، سنگ نما با ضخامت تقریبی ۱/۶سانتی متر، سنگ کف ساختمان با ضخامت ۱/۸سانتی متر و برخی سنگ ها نیز با ضخامت ۴ سانتی متر یا بالاتر بریده می شوند البته عدد ضخامت کارخانه ها به علت های مختلف اندکی متفاوت است اما این تفاوت بیشتر از ۲ میلی متر نخواهد بود، متاسفانه در ایران به دلیل دقیق نبودن دستگاه ها و همچنین پایین بودن تکنولوژی آنها نمی توانند سنگ را در حد بسیار نازکی برش دهند.

 

بیشترین ضخامت سنگ کف ساختمان مربوط به ساختمان ها می باشد آن هم به دلیل اینکه راه پله محل رفت و آمد و روی آن نشستن است در نتیجه به هیچ وجه نباید شکننده باشد و شکسته شود به همین دلیل ضخامت ۳ سانتی متری این مشکل را به طور کامل رفع می کند.

 اما ضخامتی که برای نما استفاده می شود به نسبت سایر کفپوش ها نازک تر است زیرا سنگ روی نمای ساختمان تا حد بسیار زیادی وزن ساختمان را کاهش می دهد. کفپوش هایی هم هستند که با ضخامت بیش تر از ۴ سانتی متر بریده می شوند که بیش تر در طرح های رومی و برای درست کردن پیشانی مورد استفاده قرار می گیرد.

در مجموع ضخامت سنگ کفپوش ساختمان بیش تر به میزان تقاضای مشتری بستگی دارد و ضخامت هایی غیر از ضخامت های گفته شده قابل دستیابی است.

 هر ضخامتی که مد نظر مشتری باشد با تنظیم دستگاه به راحتی قابل تولید می باشد.

فروش ویژه سنگ کف ساختمان

فروش ویژه سنگ کف ساختمان ما یک گروه عرضه کننده انواع سنگ کف ساختمان هستیم که به بسیاری از پروژه های ساختمانی کمک کرده ایم تا به راحتی بتوانید مصالح ساختمانی مانند سنگ کف ساختمان یا کفپوش ساختمان را با کیفیت و قیمتی مناسب به راحتی تهیه کنند.

فروش سنگ ساختمانی مانند سنگ مرمر، سنگ ترا اونیکس، سنگ گرانیت و سنگ نما با نازل ترین قیمت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دارد.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.