مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پخش سنگ تراورتن آتشکوه سفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

معدن سنگ اتشکوهسنگ کوپ تراورتنقیمت هر متر مربع سنگ تراورتنجدول آنالیز ترکیب شیمیایی سنگ تراورتن

قیمت پخش سنگ تراورتن آتشکوه سفید بسته به درجه و سورت آن متفاوت می باشد. همان طور که می دانید تراورتن آتشکوه بهترین تراورتن در ایران می باشد. سال های زیادی از این سنگ برای نمای ساختمان ها استفاده می شد. این سنگ به دلیل رنگ سفید در بین سنگ های تراورتن بسیار سنگ محبوبی هست. سنگ تراورتن آتشکوه به دلیل آنکه نسبت به دیگر تراورتن ها دارای سوراخ کمتری دارد و همین دلیل باعث می شود که به ملات بهتر بچسبد.

قیمت پخش سنگ تراورتن آتشکوه سفید

معدن سنگ اتشکوه

سنگ تراورتن آتشکوه را از معدن آن در شهر نیم ور واقع در شهرستان محلات استخراج می کنند. این معدن در سینه کار های متفاوتی دارای انواع و طرح های تراورتن آتشکوه می باشد. سنگ تراورتن آتشکوه به دو رنگ کرم و سفید موجود هست. تراورتن به صورت موح دار بی موج در کارخانه برش داده می شود که هر کدام مشتری خاص خود را دارند.

سنگ کوپ تراورتن

شهرستان محلات در بین شهرذ های ایران از منابع و ذخایر سنگ تراورتن بالایی بر خوردار هست. معادنی چون:

که هر کدام از این معادن جزو بهترین های معادن سنگ تراورتن می باشند.

قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن

روش هایی که برای پخش و عرضه ی انواع سنگ های ساختمانی منجمله تراورتن های سفید آتشکوه که مرغوب ترین نوع آن نیز می باشند، در قیمت نهایی خرید و فروش قطعاً تأثیر خواهد گذاشت.اگر ارزان ترین سنگ بهترین ساب را خورده باشد جز با ارزش ترین سنگ ها محسوب می شود. بنابر این نوع فرآوری سنگ موضوع بسیار مهمی هست.

قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن

پخش و روشی که برای عرضه ی تولیدات خود در نظر می گیریم یکی از مهم ترین پارامتر های تعیین در قیمت می باشد و می تواند مستقیماً قیمت را کم و زیاد کند.
برای مثال: اگر تولید کنندگان تراورتن آتشکوه، خود از محلات اقدام به فروش آنها کنند، هم سود بیشتری نصیب خودشان خواهد شد و قیمت نهایی که به دست خریدار می رسد نیز بسیار پایین تر خواهد بود. اما این امکان برای اکثر تولید کنندگان تراورتن های اتشکوه و دیگر تولید کنندگان وجود ندارد زیرا آنها تخصصی در فروش ندارند و هر کاری را باید به دست متخصص آن سپرد.

در همین راستا، مرکز سنگ ایران اقدام به عرضه ی اینترنتی انواع تراورتن های آتشکوه از اصفهان و محلات به سراسر کشور با قیمت درب کارخانه ای نموده است تا با پخش مستقیم، بهترین راه حل برای پایین نگه داشتن قیمت بدون حضور شما در کارخانه باشد.

جدول آنالیز ترکیب شیمیایی سنگ تراورتن

LOI Fe2O3 SO3 CaO K2O SiO2 MgO
۱۶/۴۳ ۳۸/۰ ۰۸/۰ ۷۲/۵۵ ۰۳/۰ ۲۸/۰ ۳۵/۰

برای خرید انواع سنگ تراورتن محلات با کارشناسان مجموعه تخصصی تجارت لعل کیان تماس بگیرید.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *