مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سنگ ساختمانی تراورتن سیلور

آنچه در این مقاله می خوانید...

چه کشورهایی این سنگ را خریداری می نمایند؟

سنگ تراورتن از نوع سیلور یکی از سنگ هایی است که دارای کاربرد های زیادی می باشد و این سنگ با قیمت مناسب برای تزیین بیشتر ساختمان ها به کار برده می شود.
سنگ تراورتن از نوع سیلور یکی از سنگ هایی است که مانند سنگ های دیگر دارای رنگ بندی های فوق العاده زیادی می باشد که خیلی از افراد حتی از این نوع سنگ ها اطلاعات زیادی ندارند. این سنگ تراورتن از نوع سیلور دارای جنسیتی خیلی مقاوم و عالی می باشد. سنگ تراورتن سیلور که از معادن ایران استخراج می شود دارای رنگ های زیبا و خیلی خوشگل می باشد.
رنگ های سنگ تراورتن به گونه ای هستند که اگر روی آن چیزی ریخته شود زیاد مشخص نمی شود و خوب تمیز شده و از بین می رود این موضوع در سنگ تراورتن باعث شده تا این سنگ دارای کاربرد های خیلی زیادی باشد.
سنگ تراورتن از جنس سیلور جزء سنگی است که ضخیم بوده و وسیله های نقلیه ی سبک می شود از روی آن تقریبا به راحتی رد شوند. این نوع سنگ در برابر هوای سرد و سرمای خیلی زیاد دارای مقاومت زیاد می باشد. یکی از معدن های مهم سنگ تراورتن از نوع سیلور در شهر تکاب از استان آذربایجان غربی می باشد. این سنگ یکی از سنگ های است که از آن برای تزیین منازل نیز و میزان زیادی استفاده می شود.

چه کشورهایی این سنگ را خریداری می نمایند؟

کشور های خارجی و اروپایی یکی از خریدارهای اصلی این نوع سنگ در جهان می باشند.
نوع سیلور سنگ تراورتن یکی از نوع سنگ هایی هستند که در نوه و گونه های خود خیلی معروف می باشند. رنگ ها و طرح های سنگ تراورتن به قدری زیاد و زیبا هستند که بعث شده است این سنگ در همه ی نقاط ساختمان مورد مصرف قرار گیرند.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *