مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سنگ تراورتن صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت سنگ صادراتیسنگ تراورتن صادراتی و تنوع آن
قیمت سنگ تراورتن

قیمت سنگ تراورتن صادراتی بر اساس مولفه هایی همچون کیفیت و رنگ و استاندارد و تناژ تعیین می شود و کلیه تضامین در خصوص درجه بندی سنگ به خریدار تحویل می شود.

قیمت سنگ تراورتن صادراتی را عوامل متعددی تعیین می کنند که در درجه اول برای سنگ های صادراتی می توان استانداردهای روز جهانی و میزان کیفیت و رنگ سنگ رادر تعیین قیمت ها دخیل دانست.

برای صادرات سنگ همان طور که می دانید بهتر است بهترین نوع سنگ که درجه بندی بالایی دارد انتخاب شود و این نکته در نظر گرفته شود که در هنگام بارگیری و حمل کلیه امکانات برای این که سنگ ها آسیب نبینند در نظر کرفته شوند.

قیمت ها بر اساس نوع سنگ متغیر خواهد بود و ما به صورت مستقی ازکارخانه کار صادرات را انجام می دهیم و همین امر موجب می شود که قیمت گذاری بسیار ارازن تر و منصفانه تر صورت بگیرد.

قیمت سنگ صادراتی

قیمت سنگ چه تراورتن باشد و یا مرمریت به هر حال با توجه به نوع سنگ و میزان کیفیت آن تفاوت هایی دارد و کشور مقصد هم و مسیر و استانداردهای لازم برای صادرات هم عوامل مهمی هستند که در صادرات سنگ تراورتن در نظرگرفته می شوند.

نوسانات بازار هم از عوامل تاثیرکذار در تعیین قیمت سنگ هستند که به هر جهت برای این که کار صادرات مقرون به صرفه و با رعایت تمام امور گمرکی انجام شود تلاش خود را به کار گرفته ایم.

تراورتن سیلور آذر شهر
تراورتن سیلور آذر شهر

سنگ تراورتن صادراتی و تنوع آن

بسیاری از انواع سنگ در معادن مختلف و به خصوص در محلات و اطراف آن موجود هستند که بایستی برای صادرات کلیه شرایط لازم را داشته باشند و این امر امکان پذیر نیست مگر این که تجهیزات و تولید و فراوری در این میان به کمک یکدیگر آمده و این امر را برای صادرات انواع سنگ ایران فراهم کند و این شرایط را به وجود آورد که سنگ تراورتن معادن ایران قدرت رقابت در بازارهای جهانی را همچنان حفظ کند.

کارشناسان ما در زمینه صادرات و همکاری های متقابل می توانند اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *