مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سنگ تراورتن شکلاتی محلات

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید تراورتن شکلاتی در زنجانقیمت خرید در بازار

هرکدام از سنگ های طبیعی برای نما یک سری ویژگی دارند، و بر اساس همین ویژگی هاست که هر کدام از سنگ ها را در مناطق مختلف استفاده می نمایند.
تنوع در انتخاب سنگ باعث شده که سنگ ها به طور تخصصی و با استفاده از خاصیت های ویژه ایی که دارند کاربرد متفاوتی برایشان قائل بشویم.
سنگ تراوترن از دسته سنگ های معدنی چرکتربد بوده و دارای انواع متعددی نیز می باشد.
تراورتن به دلیل داشتن خلل و حفره های زیاد چسبندگی بالایی با سیمان دارد و می توان به راحتی در نمای دیوار از آن استفاده نمود.
این حفراه همچنین باعث شده که سنک به عنوان عایق حرارتی و صدا نیز قامداد شود. البته خود این حفره ها در سطح بیرونی سنگ نمای خوشی نداشته و باید درون حفره ها رزین کاری شود، که به خاطر مقدار زیادتر این حفره ها نسبت به سایر سنگ ها رزین کاری بیشتری نیاز دارد.

تولید تراورتن شکلاتی در زنجان

استان زنجان و شهر دندی تولید کننده بزرگ سنگ تراورتن شکلاتی ایران بوده و همچنان که اشاره شد از ویژگی های این سنگ تراورتن شکلاتی حفره های نسبتا زیادی دارد. این سنگ با داشتن رنگی قهوه ایی و شکلاتی تنوع خوبی در نمای ساختمان ایجاد می نماید.

قیمت خرید در بازار

سنگ تراورتن شکلاتی به دلیل طرح تقریبا متفاوتش کاربرد جالب و متنوعی دارد و همین دلیلی بر داشتن بازار خرید و فروش خوب این سنگ است که با داشتن قیمتی مناسب می شود در نمای بیرونی و داخلی ساختمان استفاده شود.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *