مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سنگ تراورتن آتشکوه سفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات سنگ تراورتن اتشکوهبازار سنگ ایران و تراورتن آتشکوهفروش لاشه های سنگ تراورتن آتشکوه به طور مستقیم از معدنتولید شمش تراورتن آتشکوهخرید اینترنتی سنگ تراورتن سفید
تراورتن آتشکوه سفید

قیمت سنگ تراورتن آتشکوه سفید نیز مانند بقیه سنگ های دیگر بستگی به درجه بندی و رنگ آن دارد. سنگ های تراورتن باکیفیت اتشکوه در رنگ های سفید و کرم در کارخانجات مختلفی تولید می شوند اما برای خرید با قیمت مناسب، مرکز یا کارخانجات کمتری را پیدا می کنید.

قیمت سنگ تراورتن آتشکوه سفید

مشخصات سنگ تراورتن اتشکوه

سنگ تراورتن آتشکوه سنگی آهکی می باشد که از روی هم قرار گرفتن رسوبات آهکی در سالیان سال تشکیل شده است.

مشخصات سنگ تراورتن اتشکوه

معمولا سنگ تراورتن دارای حفره و سوراخ هایی می باشد اما در سنگ تراورتن آتشکوه تعداد این سوراخ ها بسیار کم می باشد و همین مورد باعث شده این سنگ تو پر و مقاوم باشد.سنگ تراورتن آتشکوه به دو رنگ سفید و کرم وجود دارد.

بازار سنگ ایران و تراورتن آتشکوه

اگر در بازار های سنگ ایران قدم زده باشید محال هست که چشمتون به سنگ سفید آتشکوه نخورده باشد یا اینکه فروشنده های سنگ این سنگ را به شما پیشنهاد ندهند. شاید از خود تا به حال سوال کرده باشید که بهترین سنگ تراورتن سفید کدام هست؟ جواب قطعی ما و هر فروشنده سنگ قطعا سنگ تراورتن آتشکوه است.از سنگ تراورتن آتشکوه دارای درجه بندی های زیر می باشند:

  • تراورتن آتشکوه سوپر
  • تراورتن آتشکوه ممتاز
  • تراورتن آتشکوه درجه ۱
  • تراورتن آتشکوه درجه ۲
  • تراورتن آتشکوه ضعیف

هر سنگی به دو صورت برش داده می شود موج دار و بی موج که هر دو نوع برش تراورتن آتشکوه بسیار زیبا ست.

فروش لاشه های سنگ تراورتن آتشکوه به طور مستقیم از معدن

سنگ تراورتن آتشکوه آنقدر سنگ خوبی هست که از لاشه ها و حتی کوپ های کوچک آن هم برای تولید سنگ تراورتن ۴۰ طولی و صراحی استفاده می شود. برای خرید لاشه های تراورتن آتشکوه می توانید با کارشناس فروش ما ارتباط بگیرید تا خریدی مستقیم از معدن با قیمتی مناسب د اشته باشید.یکی از کار هایی که با لاشه های تراورتن آتشکوه می شود تولید شمش هست که در زیر توضیح خواهیم داد.

تولید شمش تراورتن آتشکوه

از شمش تراورتن برای تولید مصنوعاتی مانند صراحی، پایه آیفون، جدول، مجسمه های فرشته، سر ستون، ستون و… استفاده می شود.

سنگ ساختمانی برای برش با دستگاه cnc

برای این کار ها لازم هست از معدن لاشه های سنگ تراورتن آتشکوه استخراج شود و توسط دستگاه های برش به ابعاد مورد نظر در بیاید و بتوان اون طرح یا نقشه ایی که مد نظر معماران و طراحان دارند رسید. معمولا از سنگ آتشکوه سوپر برای خانه ها و ساختمان های لاکچری استفاده می شود.

خرید اینترنتی سنگ تراورتن سفید

رضایت مشتریان در هر بار خرید از این سایت، یکی از مهم ترین هدف ها و سیاست های این مرکز بوده است و خواهد بود پس ما به شما اطمینان می دهیم که بهترین کیفیت را در کنار مناسب ترین قیمت ها از این مرکز دریافت خواهید نمود.

خرید اینترنتی سنگ تراورتن سفید
متنوع ترین سنگ ساختمانی را تلاش نموده ایم تا از بهترین معادن آن که یکی از آنها تراورتن آتشکوه می باشند تهیه کنیم و پس از فرآوری و عملیات لازم بر روی سنگ ها، با قیمت های کارخانه آن را در اختیار هر خریداری از هر کجای ایران و جهان برای فروش قرار بدهیم.
دیگر نگرانی خاصی از هیچ جهت نداشته باشید چرا که ما به لطف خدا، سفارشات شما را با کمترین قیمت، بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه ی ارسال، تحویل شما خواهیم داد.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *