مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت تراورتن موج دار سفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت سنگ تراورتن سفیدقیمت سنگ تراورتن موج دار
تراورتن عباس آباد موج کبریتی

قیمت تراورتن موج دار سفید می تواند تابع متغیرهای متنوع باشد و میزان متراژ و موجودیت و همچنین سورت بندی از جمله عوامل موثر بر قیمت گذاری است.

قیمت تراورتن موج دار بسته به این که از کدام معدن استخراج شده است و در کدام کارخانه سنگ فرآوری شده باشد متفاوت است و مجموع عواملی مانند کیفیت سنگ و موج دار و یا بی موج بودن آن و رنگ سنگ در تعیین قیمت هر یک به نوبه خود سهم دارد و این که سنگ در چه استانداردی درجه بندی شده است هم در تغییر قیمت موثر خواهد بود و می توانید این قیمت ها و میزان فروش و نوع و کیفیت هر یک را در سایت به تفصیل مشاهده نمایید.

قیمت سنگ تراورتن سفید

شاید بدانید که سنگ تراورتن یکی از پرمصرف ترین انواع سنگ های ساختمانی است که در نماهای کلاسیک و ترکیبی بسیار استفاده می شود و نحوه کار با این سنگ و بر کردن خلل و فرج این سنگ در هنگام سنگ کاری اهمیت بسیار ویژه ای دارد و سنگ تراورتن سفید موج دار و بی موج هر دو برای نمای ساختمان به کار گرفته می شوند و این نگته را در هنگام خرید در نظر داشته باشید که کدام سنگ برای نحوه کار و ساختمان شما مناسب تر است.

تراورتن سفید
تراورتن سفید

قیمت سنگ تراورتن موج دار

قیمت سنگ تراورتن با توجه به رنگ آن و کیفیت و نوع سنگ تراورتن که از کدام معدن استخراج شده باشد اهمیت پیدا می کند و در این شرایط است که می توانید با استفاده از مشاوره کارشناسی اقدام به ثبت سفارش خرید نمایید.حتی سنگ های مرمریت هم به صورت موج دار و بی موج برش داده می شوند اما در سنگ تراورتن اهمیت برش بیشتر مورد توجه است و می توانید به صورت آنلاین قیمت های به روز شده را دریافت کنید. درصد ناخالصی موجود در سنگ میزان سورت بندی را مشخص می کند و موج دار و یا بی موج بودن در آن تاثیری ندارد .

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *