مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع سنگ نما ساختمانی تراورتن

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت سنگ نما تراورتن سفیدخرید سنگ نما از محلاتفروش ویژه سنگ نمافروش سنگ کوپ تراورتن محلات

قیمت انواع سنگ نما ساختمانی تراورتن به روز را می توانید در اختیار داشته باشید.سنگ های نما ساختمانی تراورتن دارای انواع مختلفی می باشند که بسته به معدن، استخراج، نوع و ابعاد آن ها دارای قیمت های متفاوتی هستند.

قیمت سنگ نما تراورتن سفید

قیمت سنگ نما تراورتن سفید

یکی از بهترین سنگ های نما سنگ تراورتن سفید می باشد که جلوه ایی زیبا و لاکچری به نمای ساختمان می دهد. سنگ های سفید تراورتن زیادی در کشور عزیزمان تولید می شود اما اگر بخواهیم چند نمونه از تراورتن سفید را نام ببریم به شرح زیر هست:

  1. سنگ تراورتن سفید آتشکوه
  2. سنگ تراورتن سفید عباس آباد
  3. سنگ تراورتن سفید دره بخاری

که هر سه این سنگ های تراورتن در شهر محلات از معادن آنها استخراج می شود.همان طور که می دانید شهر محلات واقع در استان مرکزی قطب تولید سنگ تراورتن هست.قیمت سنگ تراورتن در محلات رنج های متفاوتی دارد .همچنین ابعاد برش سنگ بر روی قیمت آن تاثیر دارد به طوری که هرچه ابعاد برش بزرگ تر باشد، قیمت سنگ بیشتر است. علاوه بر موارد ذکر شده نحوه ی برش این سنگ که به دو صورت موج دار و بی موج می باشد روی قیمت آن تاثیر دارد به طوری که قیمت بی موج از موج دار بیشتر می باشد.

خرید سنگ نما از محلات

خرید سنگ نما از محلات

سنگ نما علاوه بر زیبایی بایستی ویژگی هایی مانند جنس و مقاومت داشته باشد تا بتوان نمایی مستحکم داشته باشیم. سنگ های تراورتن تولیدی در شهر محلات عبارتند از:

معمولا سنگ نما در ابعاد ۴۰ طولی در نمای ساختمان به کار برده می شود اما هستن افرادی که از اسلب های تراورتن برای ساختمان های لوکس و لاکچری خود استفاده می کنند. که قطعا قیمت های ۴۰ طولی با اسلب تراورتن متفاوت می باشد.جتی از ابعاد کوچک سنگ های تراورتن رنگی به صورت انتیک هم استفاده می کنند.

برای سفارش خرید سنگ آنتیک می توانید با ما ارتباط بگیرید.

فروش ویژه سنگ نما

فروش ویژه سنگ نما در مجموعه تجارت لعل کیان امکان پذیر هست.فروش اینترنتی سنگ ساختمانی را افراد کاری نشدنی تصور میکنند اما هستن افرادی که امکان سفر به محلات را ندارند و می خواهند خرید خود را از شهر محلات و مجموعه ما انجام بدهند که ما فروش ویژه اینترنتی سنگ نما را به آنها پیشنهاد می دهیم.

شما می توانید سفارش خود را به هر ابعادی که هست را به ما بسپارید و ما در حداقل زمان و قیمت مناسب آن را به دست شما می رسانیم این سفارشات به هر متراژی می تواند باشد.

فروش سنگ کوپ تراورتن محلات

معادن استخراج سنگ های تراورتن در ایران زیاد بوده و این سنگ تزیینی از معادن مختلف کشور مانند معدن ماکو، سلماس، عباس آباد، آذر شهر، یزد و … استخراج می شوند. قیمت این سنگ ها در معادن مختلف و حتی در یک معدن با توجه به فراوری که روی سنگ صورت می گیرد متفاوت است.

در معادن فروش سنگ کوپ به صورت لاینی یا انتخابی هست که این روش های هم روی قیمت نهایی کوپ تراورتن تاثیرگذار هست.

این قیمت بسته به نوع سنگ که شامل سوپر، ممتاز، درجه یک و درجه دو می باشد متفاوت است. در این بین قیمت نوع سوپر از بقیه ی کیفیت ها بیشتر می باشد.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *