مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده سنگ چینی الیگودرز

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت جنس سنگ چینیبازار فروش سنگ چینی الیگودرز

یکی دیگر از سنگ هایی که زیبایی خاصی دارند و به خانه شما جلوه ای زیبا می بخشند سنگ چینی الیگودرز است. همانطور که از اسمش پیداست چینی است و بیشتر سفید می باشد بر روی این سنگ خطوطی بی نظم قرار گرفته است که به صورت سفید و مشکی است.

افرادی که به زیبا سازی دکوراسیون منزل خود علاقه دارند میتوانند از این نوع سنگ برای زیبا سازی خانه خود بهره ببرند. این سنگ جزو زیبا ترین سنگهای کشور ما محسوب میشود.

فروشنده سنگ چینی الیگودرز

کیفیت جنس سنگ چینی

کیفیت جنس سنگ چینی جنس سنگ چینی بسیار مقاوم و ظاهر زیبا دارد. این نوع سنگ ها به رنگ سفید است و جنس آن کریستالی است و تعداد خطوط بی نظم سفید و مشکی بر روی آن دیده می‌شود. این نوع سنگ بسیار براق است به حدی که نور خورشید را منعکس میکند.

این سنگ ساختمانی مانند برخی دیگر از سنگهای تزئینی برای نمای ساختمان استفاده میشود همچنین به خاطر زیبایی خاصی که دارد می شود از این سنگ برای دیوارهای داخلی ساختمان و پله ها نیز استفاده کرد. موج های بالای این سنگ به زیبایی موج های دریا هستند. این سنگ در واحدهای اداری به عنوان سنگ فرش استفاده می شود همچنین از این سنگ در واحدهای مسکونی نیز میشود.

وقتی که از این سنگ برای نمای بیرونی ساختمان خود استفاده می کنید بسیار چشم نواز می شود حتی زیبایی آن سنگ آنقدر زیاد است که می شود داخل آشپزخانه برای میز و نمای آشپز خانه نیز استفاده شود. این سنگ زیبا بیشتر در یکی از استانهای کشورمان یافت می شود در استان لرستان که  معدن این سنگ وجود دارد.

سنگ های چینی مختلفی داریم: سنگ چینی الیگودرز، سنگ چینی لایبید، سنگ چینی نی ریز و…

 

به طور کلی در ساختمان سازی از انواع سنگهای تزئینی استفاده میشود. سنگ چینی الیگودرز را می توان هم برای نمای ساختمان استفاده کرد و هم برای داخل ساختمان و آشپزخانه و در هر جایی که احساس کردید می تواند نمای زیبا به ساختمان بدهد می توان از این سنگ استفاده کرد.

بازار فروش سنگ چینی الیگودرز

بازار فروش سنگ چینی الیگودرزسنگ چینی الیگودرز به عنوان سنگی که برای زیبا سازی از آن استفاده می شود از فروش بالایی برخوردار است چرا که در کشور ما ساختمان های زیادی هستند که در حال ساخت هستند و برای زیباسازی نمای ساختمان و داخل ساختمان مخصوصاً دیوارها و داخل آشپزخانه از این سنگ استفاده می شود.

این سنگها براق هستن و در شب می درخشند. و قیمت مناسبی دارند و هم جلوه دهنده هستند.بازار فروش سنگ چینی بسیار داغ است  زیرا از فروش فوق‌العاده‌ای برخوردار است. افرادی که قصد خرید این سنگ زیبا را دارند می توانند آن را سفارش دهند و در نمای ساختمان خود به کار ببرند.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *