مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سنگ تراورتن به عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ تراوتن صادراتی به عراققیمت سنگ تراورتن صادراتی به عراق
سنگ تراورتن

صادرات سنگ تراورتن به عراق به همراه ضمانت نامه ها و گواهینامه های لازم و استاندارد صورت می گیرد و کیفیت سنگ صادراتی درجه یک و عالی خواهد بود.

صادرات سنگ تراورتن به عراق با در نظر گرفتن کلیه شرایط و استانداردهای لازم انجام می شود و این امر در ایجاد اطمینان و اعتماد اهمیت فوق العاده ای دارد.

سنگ تراورتن استخراج شده در ایران در ین کشورهای اروپایی و آسایی شناخته شده است و صادرات ان هم امری بدیهی است چرا که با توجه به میزان ساخت و سازها و همچنین به جهت این که کشور عراق در حال بازسازی است می توان به صادرات سنگ ایران به این کشور با دید بهتری نگاه کرد.

سنگ تراورتن در نمای ساختمان به کار گرفته می شود و به صورت اسلب بریده می شود تا در کشور مقصد به هر صورت که مورد نیاز است بریده شود.

سنگ تراوتن صادراتی به عراق

همان گونه که می دانید سنگ های صادراتی باید دارای ویژگی های لازم برای صادرات باشند از جمله این که کیفیت آن ها بر اساس استانداردهای جهانی باشد و رنگ و متراژ و تناژ بر طبق ثبت سفارش صورت بگیرد و سنگ صادراتی درجه یک برای صادرات به عراق ودیگر کشورها انتخاب خواهد شد.

وجود حفرهای موجود در سنگ تراورتن از سقوط آن در هنگام نصب جلوگیری می کند چرا که ملات می تواند د رداخل حرفره ها را پر کرده و به خوبی کار نصب و نگهداری را انجام دهد.

صادرات سنگ تراورتن
صادرات سنگ تراورتن

قیمت سنگ تراورتن صادراتی به عراق

قیمت گذاری سنگ بر اساس اصول و میزان کیفیت و استاندارد سنگ انجام می شود و سنگ تراورتن صادراتی به جهت این که استانداردهای روز جهانی را دارد ممکن است گران تر باشد و از طرفی هم کیفیت و زیبایی خاصی دارد که می تواند چشم هر بییننده ای را خیره کند.

برای ثبت سفارش و یا اطلاعات تکمیلی احتمالی با سایت و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *