مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت فروش متنوع ترین تراورتن صورتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ تراورتن چه طور تشکیل شده است؟ویژگی های تراورتن

سایت فروش متنوع ترین تراورتن صورتی اطلاعات کل تراورتن های موجود در ایران را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید از راهنمایی های کارشناسان ما بهره مند شوید.

آیا با خصوصیات منحصر به فرد سنگ تراورتن آشنایی دارید؟ آیا از سایت فروش انواع سنگ و مصالح ساختمانی تراورتن صورتی را خریداری نموده اید؟

سنگ تراورتن چه طور تشکیل شده است؟

تراورتن از چشمه های آهک ساز ایجاد می شود و دارای رگه های رنگی و متخلخل می باشد.تراورتن از روی هم قرار گرفتن رسوبات چشمه های آبگرم تشکیل شده است که بسته به هر منطقه رنگ تراورتن متفاوت می باشد.

سنگ تراورتن به جهت خواص بی نظیری که دارد بهترین گزینه برای استفاده به عنوان نمای ساختمان است. خلل و فرج موجود در این سنگ میزان چسبندگی آنرا به عنوان نمای ساختمان افزایش می دهد و مهمتر از آن چگالی کم این کانی، از سنگین شدن ساختمان جلوگیری می کند.سایت فروش متنوع ترین تراورتن صورتی شما را برای بهترین خرید می تواند راهنمایی کند.

ویژگی های تراورتن

  • کم بودن ضریب انبساطی طولی
  • چگالی کم
  • تخلخل
  • جذب کم آبرطوبت
  • مقاومت قابل قبول
  • برش پذیری بالا

رنگینه های پراکنده اکسید آهن در کانون سنگ، باعث ایجاد تراورتن کم رنگ می شود. هر چقدر رنگینه های اکسید آهن در این کانی بیشتر باشد رنگ غلیظ تری دارد. این طیف شامل قرمز، گردویی، لیمویی و صورتی می شود. سایت فروش انواع سنگ و مصالح ساختمانی در سراسر کشور فعال است تا به سفارش انبوه سازان و پیمانکاران، انواع تراورتن صورتی رنگ را با قیمتهای مناسب در اختیار خریداران قرار دهد.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *