مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اینترنتی سنگ تراورتن در تهران

خرید اینترنتی سنگ تراورتن در تهران در سایت ما برای عمده فروشان انجام می گیرد. این سنگ نما برای زیبا سازی داخل و خارج ساختمان ها بسیار مناسب و به صرفه می باشد.
تراورتن گونه ای سنگ آهک میان تهی است که از گروه سنگ های ته نشسته و آرایشی به شمار می رود. این سنگ بجا مانده از ته نشین چشمه های آب گرم هستند. به همین دلیل کم و بیش سنگواره در آن قابل دید نیست. حفره های یافته در این سنگ از روی فضای جا گرفته شده به دست گاز های یافته در آب های گرم سرچشمه ته نشین گزاری میباشد. هر چه عناصر آبگونه در آب این سرچشمه ها کمتر باشد، رنگ سنگ روشن تر خواهد بود. به جز عناصر تعیین کننده رنگ سنگ در زمان برپا ساختن آن، علل های انبوهی در دگر گونی نمود ظاهری و مکانیک سنگ دست درازی دارند. یکی از مهمترین علل ها، دگرگونی گرمایشی سنگ تراورتن است. دگرگونی گرمایشی بر روی تراورتن باعث کمتر شدن ربایش آب، فشرده شدن و بسته به محیط زمان دگرگونی و عناصر افزایش شده به آبگونه آب های گرم زمان ته نشین گزاری، ایراد ناهمسانی به آن می بخشد.
تراورتن به دلیل فاصله مولکولی کم، ویژگی محافظت در برابر حرارت و جلوگیری صوت را دارد. مقاومت این سنگ بسیار خوب است. قابلیت برش موج دار و بدون موج را داراست. نسبت به بعضی دیگر سنگ ها وزن کمتری دارد. تراورتن به دلیل تنوع رنگی و طرحی زیبایی خاصی به نمای ساختمان شما می دهد.
این نوع سنگ ها را می توان حتی در نواحی سرد سیر و با بارش زیاد استفاده کرد و کارکرد بهتری دارد. سنگ تراورتن را میتوانید، در تهران آن هم به صورت عمده از سایت ما اینترنتی خرید کنید.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *