مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده سنگ تراورتن قهوه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ تراورتن قهوه ایی یا شکلاتیویژگی های سنگ تراورتن قهوه ایی کدام است؟انواع سنگ تراورتن شکلاتی موجود در ایرانکاربرد تراورتن شکلاتی یا قهوه ایی در ساختمانقیمت عمده سنگ تراورتن قهوه ایی

برای آگاهی از شرایط فروش سنگ های تراورتن قهوه ای توسط کارخانه های تولید کننده این سنگ بهتر است با تجاران با تجربه در حوزه ی سنگ تراورتن مشورت کرد.
کارخانه های تولید کننده ی سنگ تراورتن اغلب این سنگ را در طرح ها و رنگ های متنوع بسته به وضعیت بازار و همچنین میزان فروش هر کدام از انواع سنگ تراورتن را تولید می کنند. در حال حاضر به دلیل بالا بودن میزان خرید و فروش سنگ تراورتن قهوه ای، اکثر کارخانه های تولید کننده ی سنگ تراورتن در حال تولید و عرضه ی این سنگ در درجه های کیفی مختلف می کنند.

سنگ تراورتن قهوه ایی یا شکلاتی

سنگ تراورتن قهوه ایی یا شکلاتی

اغلب کسانی که در صنعت سنگ فعالیت می کنند به سنگ تراورتنی که رنگ قهوه ایی داشته باشد تراورتن شکلاتی می گویند. اما کسانی که آشنایی با سنگ ساختمانی نداشته باشند به سنگ تراورتن قهوه ایی می شناسند. حال که باصطلاح صنعتی و عمومی آن آشنا شدید می توانیم به مبحث دیگر سنگ تراورتن قهوه ایی بپردازیم.

ویژگی های سنگ تراورتن قهوه ایی کدام است؟

سنگ تراورتن قهوه ایی به دلیل اینکه قیمتی پایین تر از سنگ های هم نوع خود دارد مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. این سنگ سنگی بسیار سالم و توپر هست که به اصطلاح رزین خور کمی دارد. سنگ تراورتن قهوه ایی هم مانمند دیگر سنگ های ساختمانی دارای درجه بندی مختلف هست.

انواع سنگ تراورتن شکلاتی موجود در ایران

سنگ تراورتن قهوه ایی یا شکلاتی

معادن بسیار زیادی از سنگ تراورتن شکلاتی در ایران موجود هست که در حال تولید وستخراج سنگ تراورتن شکلاتی هستند که می توان به :

  • تراورتن شکلاتی کاشان
  • تراورتن شکلاتی یزد
  • تراورتن شکلاتی ترشاب
  • تراورتن شکلاتی زنجان
  • تراورتن شکلاتی همدان
  • تراورتن شکلاتی ابرکوه
  • تراورتن شکلاتی دهشیر
  • و…

اشاره کرد.

کاربرد تراورتن شکلاتی یا قهوه ایی در ساختمان

کاربرد تراورتن شکلاتی یا قهوه ایی در ساختمان

تقریبا از سنگ تراورتن در همه جای ساختمان می توان استفاده کرد اما برای آشنایی شما این مکان ها رو معرفی می کنیم:

سنگ نما: از سنگ تراورتن شکلتی می توان در نمای ساختمان استفده کرد اما پیشنهاد ما این هست که حدالامکان در داخل ساختمان از سنگ تراورتن شکلاتی استفاده شود چون تابش نور خورشید بعد از مدتی در رنگ سنگ تراورتن قهوه ایی تاثیر می گذارد و کمی کم رنگ تر از رنگ اول خود می شود.

سنگ دیوار: از سنگ تراورتن شکلاتی برای سنگ دیوار می توان استفاده کرد معمولا از سنگ های درجه یک تراورتن شکلاتی در دیوار های اصلی و از تراورتن شکلاتی ضعیف برای دیوار های پشت کار استفاده می کنند.

سنگ در پوش:سنگ در پوش معمولا سنگی ارزان قیمت هست و اینکه نیاز به ساب خوردن و سطح صیقلی داشتن ندارد.

سنگ پله: سنگ پله و راه پله با تراورتن شکلاتی بسیار زیبا می شود.تمصیه ما برای کسانی است که می خواهند از سنگ تراورتن رنگی در ساختمان استفاده کنند همین سنگ تراورت شکگلاتی میباشد.

نرده سنگی: زمانی که در نمای ساختمان و یا پله و راه پله از سنگ تراورتن شکلاتی استفاده کردین کاربرد نرده سنگی تراورتن شکلاتی می تواند زیبایی ساختمان را چندین برابر کند.

نرده سنگی تراورتن شکلاتی

قیمت عمده سنگ تراورتن قهوه ایی

سنگ تراورتن قهوه ایی سنگی قیمت مناسب برای پروژه های عظیم و کوچک می باشد. اگر سنگ تراورت قهوه ایی را بخواهید به به صورت عمده و با قیمتیمناسب تهیه کنید با کارشناسان فروش سایت ما ارتباط بگیرید.

در فیلم کوپ تراورتن شکلاتی زنجان را مشاهده می کنید.سنگ تراورتن شکلاتی به به صورت کوپ و به هر تناژی و یا تایل به هر متراژی را از ما بخواهید.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *