مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین تولیدی سنگ تراورتن طرح چوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سنگ ساختمانیتولیدی سنگ تراورتنبهترین نوع سنگ تراورتنزیباترین مدل سنگ تراورتنسنگ تراورتن طرح چوبسنگ تراورتن موج کبریتیسنگ تراورتن عسلیسنگ تراورتن قهواه ایبزرگترین توزیع کننده سنگ تراورتنفروش اینترنتی تراورتن ساختمانیقیمت روز تراورتن اسلبنمایندگی سنگ تراورتن حاجی آبادبهترین سنگ تراورتن دره بخاریصادرات انواع سنگ تراورتن
تراورتن طرح چوب

در حال حاضر بزرگترین تولیدی های سنگ تراورتن در حال تولید طرح های جدید و روز دنیاز از جمله طرح چوب در رنگ های متنوع می باشند.
در حال حاضر بعضی از مراکز تولیدی سنگ تراورتن با توجه به سابقه و تجربه ای که در حوزه ی تولید انواع سنگ تراورتن دارند، اقدام به گسترش و افزایش میزان تولیدات خود نموده اند و از ماشین آلات و دستگاه های روز دنیاز برای تولید انواع مختلف سنگ تراورتن در طرح ها و رنگ های مختلف استفاده می کنند.

تراورتن طرح چوب
بعضی از بزرگترین تولیدی های سنگ تراورتن می توانند جدیدترین طرح های روز دنیا از جمله طرح چوب را در ابعاد استاندارد تولید کنند.

انواع سنگ ساختمانی

بی تردید یکی از مهمترین متریال و مصالح در ساختمان سازی و بهره گیری از محیطی شیک و زیبا، سنگ ساختمانی است. این تولیدات که همواره با مدل ها و طرح های متفاوت در بازار توزیع می شوند، در بسیاری از ساختمان ها و بناها کاربرد داشته و تاثیرات خوبی را به دنبال می آورند.

انواع سنگ ساختمانی

با توجه به تنوع انواع سنگ ساختمانی در بازار مسلما شاخصه ها و استانداردهایی مورد توجه بوده که افراد مختلف به آنها اهمیت داده و براساس آن نیاز خودر را رفع خواهند کرد. از مهمترین شاخصه هایی که باید در خرید سنگ ساختمانی مورد توجه قرار داده عبارتند از:

 • طرح و رنگ
 • نوع استفاده
 • مقاومت و کیفیت
 • ضخامت
 • ابعاد مختلف
 • قیمت روز
 • معدن تولید کننده

به این ترتیب توزیع کننده هایی که در راستای ارائه انواع سنگ ساختمانی فعالیت دارند، شرایط انتخاب خوبی را رقم می زنند.

تولیدی سنگ تراورتن

یکی از بهترین انواع سنگ ساختمانی که امروزه در ایران فروش خوبی داشته و البته تولیدی های مختلف آن را راهی بازار می کنند، سنگ تراورتن است. در این سنگ ها می توان زیبایی و کیفیت را به خوبی شاهد بود. این سنگها در معادن تخصصی ایرانی برداشت شده و راهی بازار می شوند.

تولید سنگ تراورتن به صورت تخصصی انجام شده و امروزه مدل های متنوع و خوب در نمایندگی های مختلف دیده می شود. از این رو در ساختمان سازی اهمیت زیادی داشته و همواره افراد زیادی آنها را مورد استفاده قرار می دهند.

انواع سنگ ساختمانی

تولید سنگ تراورتن در مناطق مختلف ایران انجام شده و این مسئله سبب شده مدل های خوب و شیک در دسترس مصرف کننده های سراسر کشور قرار گیرد. بخصوص اینکه شرکت های معتبر و تخصصی در این خصوص فعالیت داشته و بهترین را با قیمت روز ارائه می دهند.

بهترین نوع سنگ تراورتن

بی شک در بازار بسیاری از متقاضیان و خریداران به دنبال انواع سنگ تراورتن با بالاترین کیفیت هستند. زیرا سنگ های ساختمانی باید مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته و نیازی به تعویض و نصب مجدد نداشته باشد.

بهترین نوع سنگ تراورتن

با توجه به اینکه انواع سنگ تراورتن با اصول و استانداردهای لازم تولید می شوند، دسترسی به نمایندگی های رسمی و شناخته شده آنها اهمیت زیادی داشته و می توان با مشورت مستقیم آنها بهترین نوع سنگ تراورتن را تهیه نمود.

بهترین نوع سنگ تراورتن

با توجه به اینکه انتخاب سنگ های ساختمانی براساس رنگ و کیفیت نیز مهم بود، مراکز و نمایندگی های فروش باید شرایط خوبی برای انتخاب مشتریان خود فراهم کرده و بهترین ها را ارائه می دهند.

زیباترین مدل سنگ تراورتن

همانطور که می دانید، برداشت سنگ تراورتن از معادن مختلف این امکان را فراهم نموده که مدل های متنوع در دسترس قرار گیرد. به این ترتیب متقاضیان باید طرح های موجود را انتخاب نموده و در بنای مد نظر خود قرار دهند.

در ایران مدل های شیک و زیبا به صورت اسلب ارائه شده و انتخاب آنها برای مصرف کننده ها براساس نوع کاربرد بیشتر مورد توجه خواهد بود.

از زیباترین مدل های سنگ تراورتن می توان موارد زیر را نام برد:

 • سنگ تراورتن طرح چوب
 • سنگ تراورتن تنه درختی
 • سنگ تراورتن موج کبریتی
 • سنگ تراورتن ابر و باد
 • سنگ تراورتن عسلی

زیبایی مدل هایی که در بالا اشاره شد اهمیت زیادی در انتخاب و خرید داشته و همواره متقاضیان زیادی این تولیدات را مورد استفاده قرار می دهند.

سنگ تراورتن طرح چوب

یکی از شیک ترین و زیباترین مدل های سنگ تراورتن که در ایران با استقبال زیادی همراه بوده است، مدل طرح چوب بوده که در بخش های مختلف ساختمانی کاربرد ویژه دارند. زیبایی و تنوع رنگ در این طرح چوب به خوبی دیده می شود. به همین دلیل افرادی که آنها را انتخاب و خریداری می کنند، نوع استفاده را مشخص نموده و براساس زیبایی و کیفیت خریداری خواهند شد.

تراورتن طرح چوب

سنگ تراورتن طرح چوب هم در نمای داخلی ساختمان ها کاربرد داشته و هم می توان در نمای بیرونی نیز کاربرد دارد. به این ترتیب افرادی که آنها را تهیه می کنند، به زیبایی و مرغوبیت نیز توجه خواهند داشت.

تنوع رنگ سنگ تراورتن طرح چوب نیز در انتخاب به مصرف کننده ها کمک زیادی نموده و شرکت های توزیع کننده به این محصولات توجه ویژه دارند.

سنگ تراورتن موج کبریتی

یکی دیگر از زیباترین طرح های سنگ تراورتن که با فروش خوب در بازار داخلی و خارجی همواره بوده، موج کبریتی است. این زیبایی می تواند سلیقه های زیادی را به خود جلب کرده و برای خرید افراد مورد توجه باشد.

سنگ تراورتن موج کبریتی

با توجه به اینکه ایرانی ها در انتخاب سنگ تراورتن از افراد متخصص مشورت می گیرند، مسلما خواهند توانست زیباترین مدل ها را به راحتی تهیه و مورد استفاده خود قرار دهند. به این ترتیب شیک بودن سنگ تراورتن پس از کاربرد در مجموعه های تخصصی به خوبی دیده شده و افرادی که آنها را تهیه می کنند، شاخصه های کیفیت را مورد توجه قرار می دهند.

سنگ تراورتن موج کبریتی

زیبایی در انتخاب سنگ تراورتن موج کبریتی نیز به شدت مورد توجه بوده و همواره مدل های خریداری شده که بالاترین استانداردها را دارند.

سنگ تراورتن عسلی

همانطور که اشاره شد، سنگ تراورتن در رنگ بندی نیز تنوع زیادی داشته و معمولا زیباترین نوع آنها در بازار با فروش خوبی همراه می باشند. به همین دلیل مراکز فروش و عرضه کننده های تخصصی همواره تراورتن را با زیباترین رنگ ها پیشنهاد می دهند.

سنگ تراورتن عسلی

 

سنگ تراورتن عسلی یکی از بهترین پیشنهاداتی ست که اغلب مراکز و نمایندگی های فروش آن را برای مشتریان خود در نظر می گیرند. در این صورت افرادی که این تولیدات را تهیه می کنند، از زیبایی رنگ آنها استقبال خواهند کرد.

سنگ تراورتن عسلی

وقتی مدل های متنوع سنگ تراورتن عسلی در دسترس قرار می گیرند، انتخاب آنها با توجه به نوع کاربرد و ساختارشان راحت تر خواهد بود. به این ترتیب زیباترین ها انتخاب شده و در ساختمان های مورد نظر بکار گرفته می شوند.

سنگ تراورتن قهواه ای

یکی دیگر از رنگ های پرکاربرد سنگ تراورتن، قهوه ای بوده که انتخاب آنها برای نماهای داخلی و بیرونی اهمیت زیادی دارد. این تولیدات از کیفیت عالی برخوردار بوده و مصرف کننده ها می توانند از بهترین نوع آنها بهره گیرند.

سنگ تراورتن قهواه ای

سنگ تراورتن قهوه ای مخصوص پله و دیوارهای داخلی ساختمان نیز تولید شده که ضخامت و ابعاد استاندارد دارند. به این ترتیب خرید و بهره گیری از این نوع تراورتن برای بناهای مختلف مانند مجتمع مسکونی، تجاری، هتل ها و اداری مورد توجه خواهد بود.

همانطور که می دانید، انتخاب باکیفیت ترین نوع سنگ تراورتن نیازمند کمک گرفتن از مجموعه های معتبر و تخصصی است. به همین دلیل توزیع کننده ها در بازارهای سراسر کشور اقدام به فروش این تولیدات نموده و در رابطه با این سنگ ها مشاوره ای تخصصی می دهند.

بزرگترین توزیع کننده سنگ تراورتن

دسترسی به بزرگترین توزیع کننده های سنگ تراورتن می تواند انتخاب و خرید را آسان تر کند. به این ترتیب که مدل های متنوع و شیک آنها در دسترس خریداران قرار گرفته و بهترین نوع انتخاب خواهد شد.

با توجه به اینکه زیبایی در انواع سنگ تراورتن مهم بوده و البته کیفیت آنها نیز مورد بررسی قرار می گیرد، شرکت های بزرگ و تخصصی در این زمینه فعالیت خواهد کرد.

توزیع کننده های سنگ تراورتن می توانند در موارد زیر اقدامات خوبی را از خود نشان دهند:

 • اعلام قیمت روز انواع تراورتن
 • فروش آنها در مدل ها و طرح های مختلف
 • همکاری با مشتریان خود در سراسر کشور
 • تضمین کیفیت و مقاومت سنگ تراورتن
 • همکاری و مشاوره در رابطه با انتخاب سنگ ها

بی شک اغلب خریداران به منظور دسترسی بهتر به موارد بالا با بزرگترین شرکتها ارتباط گرفته و سفارشات خود را بدون واسطه با آنها در میان می گذارند.

فروش اینترنتی تراورتن ساختمانی

همانطور که در بالا اشاره شد، تراورتن از جمله مهمترین و کاربردی ترین سنگهای ساختمانی بوده که امروزه در سراسر ایران مشتریان زیادی دارد. این تولیدات را می توان از روش های مختلف و بدون واسطه خریداری نموده که هم قیمت مناسب تر داشته و هم کیفیت آنها عالی تر خواهد بود.

فروش اینترنتی تراورتن ساختمانی

تراورتن ساختمانی امروزه در مجموعه هایی ارائه شده که خود تخصص داشته و می توانند عملکرد خوبی با مشتریان عمده در بازار شهرهای مختلف داشته باشند. این مراکز امروزه به صورت اینترنتی فعالیت کرده و تولیدات درجه یک را ارائه می دهند.

فروش اینترنتی تراورتن در سالهای اخیر بیشترین توجه را از شرکتهای مختلف به خود جلب کرده و افراد بیشتری از این طریق نیاز خود را رفع می کنند. در این صورت مدل های متنوع تراورتن ساختمانی با ارائه اطلاعات کافی در دسترس قرار داشته و افراد بیشتری آنها را سفارش خرید خواهند داد.

قیمت روز تراورتن اسلب

تراورتن اسلب از جمله کاربردی ترین شکل این سنگ بوده که محصول نهایی شرکت های فعال و تخصصی در ایران است. این عرضه کننده ها می توانند بهترین شرایط را فراهم کرده و تراورتن اصلب را به صورت کاملا صیقلی و زیبا راهی بازار کنند.

همانطور که می دانید این تولیدات با درجه بندی مختلف راهی بازار شده و افرادی که آنها را تهیه می کنند، از زیبایی و کیفیت تراورتن نیز باید مطلع باشند. معمولا تراورتن اسلب درجه یک دارای بیشترین مقاومت بوده و زیبایی آن مطلوبیت دارد.

اسلب تراورتن عباس آباد

این نوع تراورتن با قیمت بالاتری در بازار توزیع شده و البته استقبال بیشتری از آنها نیز دیده می شود. این محصول را شرکت های تخصصی و معتبر در اختیار مشتریان سراسر کشور ارائه داده و بهترین مدل ها را در دسترس قرار می دهند.

نمایندگی سنگ تراورتن حاجی آباد

سنگ تراورتن در برخی از شهرهای ایران با بالاترین کیفیت تولید شده و به بازار عرضه می شود. این نوع سنگ که از مرغوبیت مطلوب برخوردار است، در ساختمان سازی کاربرد ویژه ای داشته و همین مسئله سبب شده در بازار فروش خوبی داشته باشد.

سنگ تراورتن حاجی آباد از جمله بهترین مدل هایی ست که در ایران تولید شده و بازار داخلی و خارجی فروش خوبی دارد. این تولیدات بالاترین کیفیت و مرغوبیت را داشته و افرادی که آنها ا تهیه می کنند، این سنگ ها را در شرایط ویژه بکار می برند.

سنگ تراورتن حاجی آباد

سنگ تراورتن حاجی آباد در بازارهای مختلف ایران با بالاترین کیفیت تولید شده و مسلما کاربرد ویژه ای از آن را می توان شاهد بود. این سنگها را می توان از نمایندگی های رسمی و معتبر با شرایط ویژه تهیه نموده و قیمت روز آنها را در اختیار داشت.

بهترین سنگ تراورتن دره بخاری

یکی دیگر از مناطق خوب برای تولید انواع سنگ تراورتن در منطقه محلات، دره بخاری است. این سنگ ها در طیف رنگ های روشن مانند سفید و کرم تولید شده و افرادی که آنها را تهیه می کنند، کیفیت عالی را نیز در آنها می بینند.

تراورتن دره بخاری

فعالیت کارخانه های تخصصی تولید کننده سنگ تراورتن در منطقه دره بخاری این اجازه را به شرکتهای مختلف می دهد تا بهترین ها را تهیه نموده و در شهرهای مختلف کشور حتی دیگر کشورها به فروش رسانند. چرا که کیفیت تولید نقش مهمی در مرغوبیت انواع سنگ تراورتن داشته و مسلما شرکت های بزرگ این تولیدات را راحت تر تهیه نموده و به بازار ارائه می دهند.

سایتهای اینترنتی نیز در این راستا کمک زیادی نموده و عرضه کننده ها از این طریق توانسته اند تولیدات خوبی را راهی بازارهای سراسر کشور کنند. این مراکز همواره به روز بوده و خریداران عمده می توانند سفارشات خود را با بهترین شرایط مشخص نموده و در اختیار بگیرند.

صادرات انواع سنگ تراورتن

از جمله موضوعات مهمی که سبب افزایش میزان تولید و فروش سنگ تراورتن در ایران شده و شرکت های مختلف از این طریق به سودآوری خوب رسیده اند، صادرات به دیگر کشورهاست. صادرات انواع سنگ تراورتن

به دلیل فراهم بودن شرایط فروش در بازارهای جهانی، امروزه انواع سنگ تراورتن با شرایط ویژه ارائه شده و افراد زیادی آنها را به مجموعه های تخصصی سفارش خرید می دهند.

صادرات انواع سنگ تراورتن

 

صادرات سنگ تراورتن در حال حاضر به کشوری زیر دیده می شود:

 • ترکیه
 • روسیه
 • عراق
 • ارمنستان
 • کویت
 • امارات
 • پاکستان
 • عربستان

هر یک از این کشورها می توانند حجم زیادی از مدل های متنوع سنگ تراورتن را با قیمت روز از صادر کننده های ایرانی خریداری نموده و آنها را با بالاترین کیفیت در اختیار داشته باشند. این عرضه کننده ها نیاز مشتریان خود را می توانند با شرایط ویژه تامین نموده و نیازشان را به خوبی رفع کنند.

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *