مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش سنگ تراورتن قهوه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ تراورتن قهوه اییانواع سنگ تراورتن قهوه ایی

بازار فروش سنگ تراورتن قهوه ای بسیار پر رونق تر از تراورتن های دیگر می باشد و دلیل آن هم قیمت مناسب این تراورتن می باشد که مورد استقبال خریداران سنگ تراورتن شده است.

سنگ تراورتن قهوه ایی

شاید بتوان گفت صد ها مدل از سنگ تراورتن قهوه ای در بازار های فروش وجود دارد که هر کدام از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار بوده و دارای قیمت های متفاوتی می باشند.
در حال حاضر یکی از مدل های بسیار پر فروش و پر کاربرد در نمای خارجی و داخلی ساختمان ها، سنگ تراورتن قهوه ای می باشد که در حال حاضر بورس بسیار خوبی داشته و بسیاری از مراکز تولیدی نیز در حال فرآوری و تولید این نوع از سنگ تراورتن می باشند.

سنگ تراورتن شکلاتی
سنگ تراورتن شکلاتی

انواع سنگ تراورتن قهوه ایی

سنگ تراورتن قهوه ای دارای مدل های بسیار زیادی می باشد که در بازار فروش سنگ تراورتن می توان از نزدیک تفاوت های آن ها را از نظر طرح، رنگ، میزان تخلخل و شرایط فروش به صورت دقیق مورد بررسی قرار داد.انواع سنگ تراورتن قهوه ایی عبارتند از:

  • تراورتن شکلاتی کاشان
  •  تراورتن شکلاتی یزد
  • تراورتن نسکافه ایی هستیجان 
  • و..

هر کدام از این سنگ هایی که ذکر کردیم به دلیل قیمت پایین بودن جزو پر فروش ترین ها قرار گرفته اند. حتی این تراورتن های قهوه ایی به کشور هایی مانند عراق به دلیل قیمت ازران آن صادر می شود.

صادرات سنگ تراورتن
صادرات سنگ تراورتن

سنگ تراورتن قهوه ایی را هم می توان به شکل موج دار و هم به شکل بی موج تولید کرد که هر دو زیبا هستند. از این سنگ ها می توان به شکل ترکیبی با دیگر سنگ ها برای طراحی های خاص نیز استفاده کرد.سنگ تراورتن قهوه ایی جزو ارزان ترین تراورتن های ایران هست.برای خرید تراورتن قهوه ایی ارزان با ما تماس بگیرید.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *